En iyi AI iş başvurusu uygulaması fırsatı

TL;DR: LazyApply Job Application Basic’e ömür boyu abonelik, liste fiyatından %59 tasarruf etmenizi sağlayan 46,87 £ karşılığında satışta. Bir iş aramak eğlenceli değildir ve yaptığınız tüm iş için avantajlara hak kazanmanız gerektiğini hissetmenize yetecek kadar zaman alır. Yapay zeka size sihirli bir şekilde bir iş bulamayabilir, ancak başvuru sürecini kolaylaştırmaya ve sizin için biraz daha […]

En iyi AI iş başvurusu uygulaması fırsatı

TL;DR: LazyApply Job Application Basic’e ömür boyu abonelik, liste fiyatından %59 tasarruf etmenizi sağlayan 46,87 £ karşılığında satışta.


Bir iş aramak eğlenceli değildir ve yaptığınız tüm iş için avantajlara hak kazanmanız gerektiğini hissetmenize yetecek kadar zaman alır. Yapay zeka size sihirli bir şekilde bir iş bulamayabilir, ancak başvuru sürecini kolaylaştırmaya ve sizin için biraz daha kolaylaştırmaya yardımcı olabilir.

LazyApply, özgeçmişler gibi uygulama materyalleri oluşturan bir yapay zeka iş arama asistanıdır ve aynı zamanda bilgilerinizi büyük iş panolarına otomatik olarak girebilir. Bu kullanışlı uygulama için ömür boyu lisansta %59 indirimle okula dönüş indirimi sırasında iş aramaya geri dönün.

LazyApply’ın iş avcıları için yapabileceği gerçekten kullanışlı birkaç şey var. İlk olarak, onu LinkedIn ve Indeed hesaplarınıza bağlayabilir ve iş arama sürecinizi otomatikleştirebilirsiniz. LazyApply, bilgilerinizi günde 150 adede kadar uygulama için seçtiğiniz işlere otomatik olarak girecektir. Halihazırda eklediğiniz özgeçmişteki bilgileri manuel olarak girmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmaz.

Başvuruyu göndermek, işin yalnızca yarısıdır. LazyApply, işlere başvurmak için kullandığınız uygulama malzemelerini oluşturmanıza da yardımcı olur. CV’niz hakkında geri bildirim almak, ön yazılar oluşturmak ve daha fazlası için bu Chrome eklentisini kullanın. Uygulama performansınızı izlemek için bile uygulamayı kullanabilirsiniz.

İş arayışınıza modern bir yaklaşım getirin ve yapay zekanın biraz yardımıyla ne kadar zaman kazanabileceğinizi görün.

Yalnızca 46,87 £ karşılığında LazyApply Job Application Basic için ömür boyu lisans alın. Kupon gerekmez.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow