En iyi AI tesis uygulaması fırsatı: Ömür boyu abonelikte %66 indirim

TL;DR: Plantum’a ömür boyu abonelik 15,76 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %66 tasarruf etmenizi sağlıyor. Sık sık doğa yürüyüşü yapıyor, yürüyüş yapıyor, kamp yapıyor veya bahçe işleriyle uğraşıyorsanız, bir noktada ne tür bir bitkiye baktığınızı merak etmiş olabilirsiniz. İOS cihazları için Plantum uygulaması bu soruyu hızlı bir şekilde yanıtlamanıza yardımcı olabilir. Ve bu uygulamaya […]

TL;DR: Plantum’a ömür boyu abonelik 15,76 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %66 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Sık sık doğa yürüyüşü yapıyor, yürüyüş yapıyor, kamp yapıyor veya bahçe işleriyle uğraşıyorsanız, bir noktada ne tür bir bitkiye baktığınızı merak etmiş olabilirsiniz. İOS cihazları için Plantum uygulaması bu soruyu hızlı bir şekilde yanıtlamanıza yardımcı olabilir. Ve bu uygulamaya ömür boyu abonelik, sınırlı bir süre için yalnızca 15,76 £ tutarındadır.

Plantum, öğrenmeniz için 15.000’den fazla bitki profili içerir. Yapay zekanın gücünü kullanarak kameranızı söz konusu tesise doğrultmanız yeterlidir ve üç saniye içinde bir yanıt alırsınız. Uygulama aynı zamanda bir bitkinin durumunu teşhis etmenize yardımcı olacak ve onu sağlıklı bir duruma döndürmek için bazı bakım tavsiyeleri sunacaktır.

Ve uzman botanikçilerin yardımıyla tasarlandığı için, toprak seçimi, ne kadar veya ne zaman sulanacağınız, gübreleme ve sıcaklık koşulları gibi evinizin veya bahçenizin bitkilerinin gelişimini sürdürmenize yardımcı olacak önemli konularda sağlam tavsiyeler alabilirsiniz. Plantum ayrıca bakım hatırlatıcıları ayarlamanıza da olanak tanır.

Yeni bir bitkiyi nereye koyacağınızdan emin değilseniz uygulama, en uygun noktayı bulmanız için alanlarınızdaki güneş ışığı seviyelerini ölçen bir ışık ölçer içerir.

Plantum yalnızca iOS 13 veya üstünü çalıştıran iOS cihazlarda kullanılabilir. Bu fırsat yalnızca yeni kullanıcılar için geçerlidir. Kullanıcılar uygulamaya aynı Apple Kimliği altında tüm iOS cihazlardan erişebilecek.

Doğada olmanın zihinsel sağlık, biliş ve mutlulukla olumlu bağlantıları vardır. İster vahşi doğayı keşfediyor olun, ister bahçenizi ekip biçiyor olun, ister sadece doğal dünya hakkındaki bilginizi derinleştiriyor olun, bu uygulama, günlük doğa dozunuzu alırken güvenilir arkadaşınız olabilir.

Yalnızca £15,76 karşılığında ömür boyu Plantum AI Plant Identifier Premium Plan aboneliği edinin.

Konular
Uygulamalar Yapay Zeka

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow