En iyi akıllı telefon fırsatı: Google Pixel 8’i Amazon’da 549 dolara alın

150 $ TASARRUF EDİN: 16 Ocak itibarıyla Google Pixel 8’i Amazon’da yalnızca 549 dolara satın alabilirsiniz. Bu yüzde 21’lik bir indirim. Mevcut akıllı telefonunuzu yükseltmek için operatörünüze gitmeden önce Amazon’a gitmek isteyebilirsiniz. En son modellerin bazılarında harika fiyatlar var ve en sevdiğiniz akıllı telefonunuzun kilidini açarak herhangi bir operatörle kullanılabilmesini sağlayabilirsiniz. Yeni bir model almaya […]

En iyi akıllı telefon fırsatı: Google Pixel 8’i Amazon’da 549 dolara alın

150 $ TASARRUF EDİN: 16 Ocak itibarıyla Google Pixel 8’i Amazon’da yalnızca 549 dolara satın alabilirsiniz. Bu yüzde 21’lik bir indirim.


Mevcut akıllı telefonunuzu yükseltmek için operatörünüze gitmeden önce Amazon’a gitmek isteyebilirsiniz. En son modellerin bazılarında harika fiyatlar var ve en sevdiğiniz akıllı telefonunuzun kilidini açarak herhangi bir operatörle kullanılabilmesini sağlayabilirsiniz. Yeni bir model almaya hazırsanız şimdi bunu yapmanın tam zamanı, çünkü Google’ın en yeni Pixel cihazı şu anda Amazon’da harika bir fiyata satılıyor.

16 Ocak itibarıyla kilidi açılmış bir Google Pixel 8’i (128 GB) Amazon’da yalnızca 549 dolara satın alabilirsiniz. Bu, 699 dolarlık normal fiyatından 150 dolar ve %21 indirim demek. Bu fiyat Fındık, Obsidiyen ve Rose renk seçenekleri için geçerlidir. Ayrıca 609 $ karşılığında 256 GB’lık modele yükseltebilirsiniz; bu, %20 indirim ve 759 $ olan normal fiyattan 150 $ indirimdir.

AYRICA BAKINIZ:

Google Pixel 8’in tüm zamanların en düşük fiyatı da dahil olmak üzere, kilitsiz Google Pixel telefonlarında bugünün en iyi fırsatları

Google Pixel 8, geçen yılın modeline yalnızca birkaç yinelenen özellik eklese de, her açıdan harika bir Android akıllı telefon. Mashable eleştirmeni Alex Perry, “harika kameraları” ve “güçlü performansının” yanı sıra iyi pil ömrü ve net 120Hz ekranı nedeniyle onu övdü.

Perry, “Harika kameralara, güçlü performansa ve yapay zekaya önem veriyorsanız bunlar alabileceğiniz en iyi Android telefonlar olacak” diye yazdı.

Mashable Fırsatları

Pixel 8, 8 GB RAM ile güçlü bir kurulum için 6,2 inç ekrana, Arm Cortex-X3 CPU çekirdeğine sahip bir Google Tensor G3 yonga setine, dört Cortex-A715 çekirdeğine ve dört Cortex-A510 çekirdeğine sahiptir. Bunu göz önünde bulundurarak üstlendiğiniz her türlü görevi fazlasıyla yerine getirecek kapasitededir ve günlük bir sürücü telefonuyla sizi olmak istediğiniz yere götürebilecek çekici bir cihazdır. Bir tane almakla ilgileniyorsanız, şimdi bunu yapmanın tam zamanı. Büyük ihtimalle bu indirimle yakında tükenecek.

Konular
Google Akıllı Telefonlar

Teknory