En iyi Apple AirPods fırsatları: Prime Day’in erken satışlarında %23’e varan indirim

Apple AirPod’larda Erken Prime Day fırsatları geldi. 4 Ekim itibarıyla en çok tercih edilenlerimize göz atın: En iyi erken Başbakan Günü Apple AirPods fırsatları: Amazon Prime Day önümüzdeki hafta burada olacak ve önümüzdeki ay Kara Cuma indirimlerine kadar göreceğimiz en iyi fırsatlardan bazılarını sunacak. Kendinize güzel bir şey satın almak veya yaklaşan tatil sezonu için […]

En iyi Apple AirPods fırsatları: Prime Day’in erken satışlarında %23’e varan indirim

Apple AirPod’larda Erken Prime Day fırsatları geldi. 4 Ekim itibarıyla en çok tercih edilenlerimize göz atın:

En iyi erken Başbakan Günü Apple AirPods fırsatları:bir çift apple airpods 3. nesil

beyaz arka planda Apple AirPods Pro (2. Nesil) çifti

beyaz zemin üzerinde pembe bir AirPods max çifti

Amazon Prime Day önümüzdeki hafta burada olacak ve önümüzdeki ay Kara Cuma indirimlerine kadar göreceğimiz en iyi fırsatlardan bazılarını sunacak. Kendinize güzel bir şey satın almak veya yaklaşan tatil sezonu için alışverişe erken başlamak için harika bir zaman olabilir ve kesinlikle memnun kalacağınız bir çorap doldurucu Prime Day öncesinde indirimde. Resmi satışın 10 Ekim’de başlamasını beklemek yerine Apple AirPods fırsatlarını bugün yakalayın.

İster 100 doların altında harcama yapmak istiyor olun, ister fiyatı oldukça yüksek olan AirPods Max’te indirim almak istiyor olun, 4 Ekim itibarıyla en iyi Apple AirPods fırsatlarını nasıl satın alacağınızı burada bulabilirsiniz. En iyi Apple fırsatlarını (AirPods dahil) şu adreste takip edeceğiz: Amazon, Best Buy, Target ve Walmart; tasarruf etmek istiyorsanız sık sık tekrar kontrol edin.

En İyi Airpods (2. nesil) fırsatı

Neden bunu seviyoruz?

24 saate varan pil ömrüyle Apple AirPods (2. nesil), Apple dünyasından kulaklık satın alıyorsanız hâlâ iyi bir seçimdir. Airpod’lar (2. nesil) kulağınıza taktığınızda hemen bağlanır ve çıkardığınızda otomatik olarak duraklar. Ayrıca sesle etkinleştirilen Siri erişimiyle birlikte gelirler ve tek bir dokunuşla kurulum yalnızca birkaç saniye sürer. Temmuz ayının Prime Day satışları AirPods’un (2. nesil) fiyatını 89,99 dolara düşürdü, bu nedenle Amazon’un önümüzdeki hafta bu fiyata ulaşması mümkün – ancak bu arada bunları 99 dolara alabilirsiniz.

Apple AirPods (2. nesil)

En İyi AirPods (3. nesil) fırsatı

Neden bunu seviyoruz?

AirPods’un en son modelini arıyorsanız Amazon’da indirimde olan 3. nesil modeli satın alabilirsiniz. Birlikte verilen şarj kutusuyla, bu çiftin daha fazla şarja ihtiyaç duymadan önce 30 saate kadar dinleme süresine sahip olacaksınız. AirPod’ların kendisi ve şarj kutusu tere ve suya dayanıklıdır, böylece onları spor salonunda veya sağanak yağmurda hasar riski olmadan takabilirsiniz. AirPod’lar aracılığıyla bildirimlerinizi okumasını sağlayarak Siri’yi kişisel asistanınız olacak şekilde de ayarlayabilirsiniz. Üçüncü nesil AirPod’ların gürültü engelleme özelliğinin olmadığını unutmayın.

Apple AirPods (3. nesil)

En İyi AirPods Pro (2. nesil) fırsatı

Neden bunu seviyoruz?

Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip AirPods Pro (2. nesil) Amazon ve Walmart’ta 199 dolara satılıyor ve 50 dolar indirim şu ana kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Amazon. AirPods Pro’nun ilk neslinden iki kat daha fazla aktif gürültü engelleme özelliği sunan ikinci nesil, günlük işe gidip gelme işlerinizi halletmenin veya duymamayı tercih ettiğiniz komşularınızı boğmanın harika bir yoludur. Pro (2. nesil) ayrıca dört silikon uçtan oluşan bir setle (boyutları ekstra küçükten büyüğe) gelir, böylece bu kulaklıkların güvenli ve rahat bir şekilde oturduğundan emin olabilirsiniz. Birlikte verilen şarj kutusuyla 30 saate kadar dinleme süresi elde edeceksiniz. Şarj kutusu aynı zamanda bir kordon halkasıyla birlikte gelir; böylece kaybolan AirPod’lar geçmişte kalabilir.

Apple AirPods Pro (2. nesil)

En iyi AirPods Max fırsatı

Neden bunu seviyoruz?

Apple AirPods Max incelememizin tamamını okuyun.

Kulaklık hayranı değil misiniz? Apple AirPods Max, hem aktif gürültü engelleme hem de şeffaflık modlarına sahip kulak üstü kulaklıklardır. Max ile tek şarjla yaklaşık 20 saatlik dinleme süresi bekleyebilirsiniz. Best Buy, Geek Squad sertifikasıyla yenilenen AirPods Max’i %36 indirimle sunuyor. 349,99 $ fiyatını elde etmek için AirPods Max’i pembe renkte kullanma konusunda havalı olmanız gerekir. Uzay grisi ve gök mavisi gibi diğer renkler yenilenmiş olarak 369,99 dolardır. AirPods Max ayrıca akıllı bir kasa ve UBS-C kablosuna bir yıldırımla birlikte gelir.

Apple AirPods Max

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow