En iyi Apple AirPods Max fırsatı: Amazon’da AirPods Max’te 99 $ tasarruf edin

99,01 $ TASARRUF EDİN: Sayfada 20 ABD doları indirim kuponunu seçtiğinizde 449,99 ABD dolarına bir çift Apple AirPods Max alın. Bu %22’lik bir tasarruf demektir. Bundan kaçış yok: Apple AirPods Max kulaklıkları pahalıdır. Düzenli dinleme için yeterince iyi olmalarına ve mükemmel gürültü engelleme sunmalarına rağmen, aynı zamanda çoğu bütçe için maliyet açısından da oldukça yüksekler, […]

En iyi Apple AirPods Max fırsatı: Amazon’da AirPods Max’te 99 $ tasarruf edin

99,01 $ TASARRUF EDİN: Sayfada 20 ABD doları indirim kuponunu seçtiğinizde 449,99 ABD dolarına bir çift Apple AirPods Max alın. Bu %22’lik bir tasarruf demektir.


Bundan kaçış yok: Apple AirPods Max kulaklıkları pahalıdır. Düzenli dinleme için yeterince iyi olmalarına ve mükemmel gürültü engelleme sunmalarına rağmen, aynı zamanda çoğu bütçe için maliyet açısından da oldukça yüksekler, özellikle de piyasada aynı işi ya da daha iyisini yapan daha ucuz çözümler varken. Ancak bu harika görünümlü kutuların cazibesine karşı koyamıyorsanız (veya Apple’a sadıksanız), şimdi bir çift satın almanın tam zamanı.

7 Eylül itibarıyla Apple AirPods Max’in herhangi bir renk grubunu Amazon’dan 449,99 ABD dolarına satın alabilirsiniz. Ödeme sırasında size ek 20 ABD doları tasarruf sağlayan sayfa içi kuponu seçtiğinizden emin olun ve toplamda yaklaşık 100 ABD doları veya %22 tasarruf elde edin. Eğer gerçekten bunu yapmanın yolu budur, Gerçekten bir çift istiyorum.

AYRICA BAKINIZ:

Seyahat için en iyi gürültü önleyici kulaklıklar, uçmayı kabus olmaktan çıkarıyor

Riske girerseniz AirPods Max’i egzersiz yaparken veya herhangi bir nemin yakınındayken takmamaya dikkat edin. Birçok kullanıcı, kulaklıklarda “yoğuşma ölümü” vakalarının meydana geldiğini bildirdi. Potansiyel nem birikmesi nedeniyle çalışmayı durdurdukları veya arızalanmaya başladıkları bildirildi. Spor salonu için yeni bir çift kulaklığa ihtiyacınız varsa her ihtimale karşı farklı bir çift kullanmayı düşünün.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow