En iyi Apple fırsatı: 350 $ karşılığında MacBook Pro’yu yenileyin

TL;DR: 9 Kasım’a kadar kendiniz veya tatil listenizdeki biri için yenilenmiş bir MacBook Pro’da (Core i5, 8 GB RAM, 128 GB SSD) ekstra %70 tasarruf sağlayabilirsiniz. Sınırlı bir süre için yalnızca 349,97 $ (normal 1.199 $) karşılığında alın. Bu tatil sezonunda, bütçenizi zorlamayan bir fiyata güç, performans ve taşınabilirliği kusursuz bir şekilde birleştiren bir Apple […]

En iyi Apple fırsatı: 350 $ karşılığında MacBook Pro’yu yenileyin

TL;DR: 9 Kasım’a kadar kendiniz veya tatil listenizdeki biri için yenilenmiş bir MacBook Pro’da (Core i5, 8 GB RAM, 128 GB SSD) ekstra %70 tasarruf sağlayabilirsiniz. Sınırlı bir süre için yalnızca 349,97 $ (normal 1.199 $) karşılığında alın.


Bu tatil sezonunda, bütçenizi zorlamayan bir fiyata güç, performans ve taşınabilirliği kusursuz bir şekilde birleştiren bir Apple dizüstü bilgisayarla kendinizi veya sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz. Bu yenilenmiş Apple Macbook Pro 13.3″, tatil alışverişi telaşı öncesinde yüzlerce indirimle 349,97 dolardan satılıyor.

İş uygulamalarının veya favori akış içeriğinizin net ve hoş bir şekilde görüntülenmesi için 2560 x 1600 Retina ekrana sahiptir. 128 GB katı hal sürücüsü, en önemli dosyalarınız veya fotoğraflarınız için yeterli yerel depolama alanı sağlar. Size gecikme olmadan güvenilirlik sağlamak için 2,7 GHz Intel Core i5 işlemciyle çalışır.

Siz veya hediye ettiğiniz kişi profesyonel olarak veya eğlence amacıyla grafiklere güveniyorsanız, Intel Iris Graphics 6100 video düzenleme, oyun oynama ve daha fazlası için kaliteli görüntüler sağlar.

Kulaklık veya kablosuz fare gibi çevre birimlerinizi kolayca bağlamak için WiFi özellikleri ve Bluetooth 4.0 içerir. Ve iki adet USB 3.0 bağlantı noktası var.

Bu MacBook Pro 2015 model yılına ait olduğundan en son Apple teknolojisine sahip değil. Ancak gövdesinde hafif kozmetik kusurlar olsa bile yeni gibi çalışacak şekilde temizlenmiş ve incelenmiştir. Ancak yenilenmiş bir dizüstü bilgisayar ek özelliklerle birlikte gelir e-atığı azaltmanın faydası.

İster üretkenliği artırmak ister yaratıcı projeler başlatmak istiyor olun, bu yenilenmiş MacBook Pro, tatil sezonundan sonra da size sunmaya devam edebilecek olasılıklarla dolu bir hediyedir.

9 Kasım saat 23:59’a (PT) kadar sipariş verdiğinizde yenilenmiş MacBook Pro’yu yalnızca 349,97 ABD Doları (normal 1.199 ABD Doları) karşılığında alın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow