En iyi Apple teklifi: iPad Air’i yenileyin 279,97 dolara satışta

TL;DR: 5 Kasım’dan itibaren alabilirsiniz. yenilenmiş 64 GB iPad Air 3. Nesil 629 $ yerine yalnızca 279,97 $ karşılığında, bu da %55 tasarruf demektir. Siz veya tanıdığınız biri kalite ve taşınabilirlik sunan bir tablet arıyorsanız doğru yere geldiniz. Tabletler, işinizi veya eğlencenizi hareket halindeyken yanınıza almanıza olanak tanıyan, ancak işinizi yapabilecek daha fazla ekran alanına […]

En iyi Apple teklifi: iPad Air’i yenileyin 279,97 dolara satışta

TL;DR: 5 Kasım’dan itibaren alabilirsiniz. yenilenmiş 64 GB iPad Air 3. Nesil 629 $ yerine yalnızca 279,97 $ karşılığında, bu da %55 tasarruf demektir.


Siz veya tanıdığınız biri kalite ve taşınabilirlik sunan bir tablet arıyorsanız doğru yere geldiniz. Tabletler, işinizi veya eğlencenizi hareket halindeyken yanınıza almanıza olanak tanıyan, ancak işinizi yapabilecek daha fazla ekran alanına sahip olan, dizüstü bilgisayar ile akıllı telefon arasındaki o tatlı noktayı vuruyor. Bu yenilenmiş 3. nesil Apple iPad Air, 9 Kasım’a kadar yalnızca 279,97 ABD Doları (629 ABD Doları) fiyatla satışta.

Yenilenmiş satın almak sizi duraklatsa da, özellikle bu tablet 2019’dan geliyor, bu nedenle sağlam özellikleriyle teknoloji zamanlarının çok gerisinde değil. Artı, göre EPAyenilenmiş elektronik satın almak daha az e-atık yaratır ve gezegen için daha iyidir.

Bu yenilenmiş iPad Air’in 64 GB’lık cömert bir alanı var, böylece sevdiğiniz uygulamaları indirebilirsiniz. 10 saatlik uzun pil ömrü, uzun bir iş gününü, uçuşu, işe gidip gelmeyi veya yağmurlu bir günde aşırı eğlenceyi kolayca atlatabilmenizi sağlayacaktır.

A12 Bionic çip ve 4 GB RAM işlerin sorunsuz çalışmasını sağlarken, 8 MP kamera ve 7 MP FaceTime HD kamera fotoğraf ve video çekmenize, aileniz ve iş arkadaşlarınızla kolayca iletişim kurmanıza olanak tanır.

Çift mikrofon, stereo hoparlörler ve LED arkadan aydınlatmalı Multi-Touch ekranla birlikte bu tablet, ister iş ister oyun için kullanın, ileri teknoloji deneyimi sağlar.

Kaliteden, performanstan veya değerden ödün vermeyin. Bu tatil sezonunda bütçenizi zorlamadan iPad Air ile sizin veya alışveriş listenizdeki birinin dijital deneyimini yükseltin.

Yenilenmiş 64 GB iPad Air 3. Nesil iPad Air’i 9 Kasım saat 23.59’a (PT) kadar yalnızca 279,97 ABD Doları (629 ABD Doları) karşılığında alın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow