En iyi Apple TV fırsatı: 2022 Apple TV 4K’yı şimdiye kadarki en düşük fiyata alın

4,02 $ tasarruf edin: 23 Kasım itibarıyla 2022 Apple TV 4K (64 GB WiFi)(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 124,98 $’a düştü. Bu %4’lük bir tasarruf demektir. Kablolu Ethernet bağlantılı 128 GB varyantı(yeni bir sekmede açılır) ayrıca şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 144,99 $ ile satışta. Bu %4’lük bir […]

En iyi Apple TV fırsatı: 2022 Apple TV 4K’yı şimdiye kadarki en düşük fiyata alın

4,02 $ tasarruf edin: 23 Kasım itibarıyla 2022 Apple TV 4K (64 GB WiFi)(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 124,98 $’a düştü. Bu %4’lük bir tasarruf demektir. Kablolu Ethernet bağlantılı 128 GB varyantı(yeni bir sekmede açılır) ayrıca şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 144,99 $ ile satışta. Bu %4’lük bir tasarruf demektir.


Yeni Apple ürünleri piyasaya sürüldüğünde, öncekilerin fiyatları düşme eğilimindedir – bu bizim için büyük bir zevktir. Bu ayın başlarında Apple TV 4K’nın (3. nesil) piyasaya sürülmesiyle, bu medya akış cihazının 2. nesil versiyonu(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da rekor düşük fiyatlara düştü. Ancak iyi haber şu ki, yükseltilmiş 3. nesil varyant da küçük de olsa indirimli olarak satışta.

2022 Apple TV 4K(yeni bir sekmede açılır) — hem WiFi özellikli 64 GB hem de Ethernet bağlantılı 128 GB depolama seçeneği(yeni bir sekmede açılır) – 23 Kasım’da Amazon’daki MSRP’lerinde 4 doların biraz üzerinde. Bunlar dünyayı sarsan anlaşmalar olmasa da, bu ürünlerde erken bir indirim, saat Kara Cuma’ya yaklaştıkça bu anlaşmaların daha iyi olabileceğinin bir işareti. Bununla birlikte, bazı iyileştirmelere rağmen 3. nesil TV’lerin zaten 2021 sürümünden çok daha düşük bir MSRP’ye sahip olduğunu bilmek güzel.

AYRICA BAKINIZ:

En iyi 4K TV’ler: Oyuncular, Netflix izleyicileri ve diğer herkes için

3. Nesil Apple TV 4K’yı ayıran ana özelliklerden biri, uygulamaları yüklerken ve uygulamalar arasında gezinirken daha iyi hızı ve daha verimli gücü sayesinde 2021 sürümünde kullanılan A12 işlemciye göre önemli bir yükseltme olan A15 Bionic çipidir. tüketim. Temel model ayrıca 64 GB ile iki kat depolama alanına sahiptir. Ayrıca, bu ürün Apple’ın yıldırım şarj bağlantı noktasını daha yaygın olarak tanınan şarj konektörüyle değiştirdiği için USB-C kullanıcıları sevinebilir.

Bu akış cihazıyla artık Apple TV+, Amazon Prime Video, Netflix ve Hulu gibi bazı popüler akış hizmetlerinden TV şovlarının ve filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu Apple yayıncısının fiyatı, Amazon Fire Stick ile karşılaştırıldığında fahiş görünse de, iCloud’larında depolanan medyayı TV’lerinde paylaşmak ve aynı zamanda mevcut aboneliklerini daha iyi kullanmak isteyen mevcut Apple kullanıcıları için harika bir yatırım olabilir. Apple Arcade, Apple TV+ ve Fitness+.

Teknory