En İyi Beats fırsatı: Powerbeats Pro rekor düşük 129,95 $’a düştü

120$ TASARRUF EDİN: 7 Aralık itibarıyla Powerbeats Pro, Woot’ta rekor düşük seviye olan 129,95 dolara geriledi. Bu, 249,95 ABD Doları tutarındaki MSRP’de %48 indirim ve Siber Hafta boyunca olduğundan 20 ABD Doları daha ucuzdur. Mashable’da biz AirPods’un büyük insanlarıyız ve modaya uygun kulaklıklar düzenli olarak en iyi kulaklıklar listemizin başında yer alıyor. Bu yüzden bunu […]

En İyi Beats fırsatı: Powerbeats Pro rekor düşük 129,95 $’a düştü

120$ TASARRUF EDİN: 7 Aralık itibarıyla Powerbeats Pro, Woot’ta rekor düşük seviye olan 129,95 dolara geriledi. Bu, 249,95 ABD Doları tutarındaki MSRP’de %48 indirim ve Siber Hafta boyunca olduğundan 20 ABD Doları daha ucuzdur.


Mashable’da biz AirPods’un büyük insanlarıyız ve modaya uygun kulaklıklar düzenli olarak en iyi kulaklıklar listemizin başında yer alıyor. Bu yüzden bunu yanlış anlamayın ama Powerbeats Pro egzersiz için çok daha iyi. İncelemecimiz, bunları koşucular veya çok fazla egzersiz yapan ve fiyatları ve büyük şarj kutusu dışında hemen hemen her şeyi takdir eden herkes için “hiç akıllıca değil” olarak nitelendirdi.

Şarj kutusunun boyutunu değiştiremesek de büyük bir fiyat düşüşüne ışık tutabiliriz. 7 Aralık itibarıyla Powerbeats Pro’nun fiyatı Woot’ta yalnızca 129,95 dolara düştü. Bu, 249,95 dolarlık MSRP’nin neredeyse yarısı ve bu üstün kulaklıklar için rekor düşük bir rakam. Daha önce karşılaştırma amacıyla Siber Pazartesi ve Prime Day için 149,95 dolara düşmüşlerdi. Şu anda Amazon, Walmart, Target ve Best Buy’da 179,95 dolardan satılıyorlar, böylece Woot’ta alışveriş yaparak fazladan 50 dolar tasarruf edebilirsiniz. Tek sorun, fildişi olanlar zaten tükendiği için siyah versiyona razı olmanız gerekecek.

Gün boyu kullanım söz konusu olduğunda Powerbeats Pro, kulaklıklar için en iyi seçimimizdir. Kaygan AirPods yuvasının aksine, kulaklarınızın üzerinden kayan kancalara ve kulaklarınızın içine tam oturan bir silikon uca sahiptir. Bu aynı zamanda egzersiz yaparken (ve terlerken) kulaklarınızın kulaklarınıza sabitlenmesini sağlar. Aktif gürültü engelleme özelliği olmayabilir ancak diğer özellikleri bunu telafi ediyor; örneğin şarj kutusuyla birlikte etkileyici 24 saatlik pil ömrü veya şarj başına dokuz saat. Tipik fiyat oldukça yüksektir, ancak neredeyse yarısı kadar bir fiyata satışta olan Powerbeats Pro buna değmez.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow