En İyi Blink Dış Mekan fırsatı: Sertifikalı, yenilenmiş iki paket Blink Dış Mekan kamerasını %50 indirimli alın

80$ TASARRUF EDİN: Sertifikalı Yenilenmiş Blink Dış Mekan kamera 2’li paketi Amazon’da 79,99 $ fiyatla, 80 $ indirim ve %50 indirimle satışa sunuldu. Etrafınızda olup biteni takip etmek her zaman iyi bir fikirdir. Özellikle evinizi, bahçenizi ve eşyalarınızı kapsıyorsa. Uyurken dışarıda gizlenenlere ayak uydurmak için bir çözüm arıyorsanız veya biraz daha gönül rahatlığı istiyorsanız, Blink […]

80$ TASARRUF EDİN: Sertifikalı Yenilenmiş Blink Dış Mekan kamera 2’li paketi Amazon’da 79,99 $ fiyatla, 80 $ indirim ve %50 indirimle satışa sunuldu.


Etrafınızda olup biteni takip etmek her zaman iyi bir fikirdir. Özellikle evinizi, bahçenizi ve eşyalarınızı kapsıyorsa. Uyurken dışarıda gizlenenlere ayak uydurmak için bir çözüm arıyorsanız veya biraz daha gönül rahatlığı istiyorsanız, Blink Outdoor güvenlik kamerası tam da size yardımcı olacak şey olabilir.

17 Ekim itibarıyla, Sertifikalı Yenilenmiş Blink Dış Mekan kamera 2’li paketini Amazon’dan yalnızca 79,99 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu, 159,99 dolarlık normal fiyatından 80 dolar daha düşük ve %50 tasarruf anlamına geliyor. Bu birimler test edilmiş ve onarılmıştır ve Amazon onay mührünün yanı sıra yeni bir cihaz olarak sınırlı garantiye sahiptirler.

Bu kablosuz, pille çalışan HD kameralar, iki adet AA pille iki yıla kadar dayanabilir. Kötü hava koşullarına, yüksek sıcaklıklara ve ara sıra yağan yağmur ve kara dayanacak şekilde dış mekanda kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. Ayrıca hiçbir kablolama veya profesyonel kurulum gerektirmezler. Temel olarak onları istediğiniz yere monte edin, uygulamayı indirin ve gidin.

Kameralarınız tarafından kaydedilen klipleri kaydedip paylaşmak istiyorsanız bir Göz Kırpma Abonelik planı eklemeniz gerekeceğini unutmayın. Satın alma işleminizle Plus Plan’ın 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü edinebilirsiniz, ancak bundan sonra seçtiğiniz plan için ek bir ücret ödemeniz gerekecektir. Eğer bu işinize yararsa, bunlar dışarıda olup biteni takip etmenin kolay ve uygun fiyatlı yollarını sunar.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow