En iyi bulut depolama fırsatı: Koofr ömür boyu planında %80 indirim

TL;DR: Ömür boyu Koofr Cloud Storage aboneliği (1 TB) 131,46 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlıyor. İlk iPhone’un yalnızca 4 GB veya 8 GB depolama alanıyla geldiğine inanmak zor. Artık telefonlarımız, tabletlerimiz ve dizüstü bilgisayarlarımız 128 GB’tan başlayan kapasitelerle geliyor ve bu hala yeterli değil. Bu nedenle birçok kullanıcı bulut depolama […]

En iyi bulut depolama fırsatı: Koofr ömür boyu planında %80 indirim

TL;DR: Ömür boyu Koofr Cloud Storage aboneliği (1 TB) 131,46 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlıyor.


İlk iPhone’un yalnızca 4 GB veya 8 GB depolama alanıyla geldiğine inanmak zor. Artık telefonlarımız, tabletlerimiz ve dizüstü bilgisayarlarımız 128 GB’tan başlayan kapasitelerle geliyor ve bu hala yeterli değil. Bu nedenle birçok kullanıcı bulut depolama çözümlerine yöneliyor.

Bazı platformlar aylık veya yıllık ücret almayı sever, ancak Koofr’ı sevmez; 1 TB ömür boyu abonelikleri için yalnızca bir kez ödeme yaparsınız, artık 131,46 £’dur.

Halihazırda bir bulut depolama çözümünüz olsa da olmasa da Koofr en iyi seçimdir. Bunu yapmazsanız, sonunda önemli dosyaları ve fotoğrafları yedekleyebilirsiniz. Bunu yaparsanız Koofr diğer hesaplarla entegrasyonu kolaylaştırır. Dropbox’ınızı, Google Drive’ınızı, Amazon Drive’ınızı ve OneDrive’ınızı bağlayın ve tüm dosyalarınıza tek bir yerden erişin veya bunları Koofr’a taşıyın.

Platformlar arasında ücretsiz planlarla hokkabazlık yapanlar, sonunda tüm dosyalarını depolayacak tek bir merkezi alana sahip olabilecek. Koofr’ın yinelenen dosya bulucusu ve toplu yeniden adlandırma gibi yönetim araçlarıyla bunları düzenli tutun.

Koofr’u sevmenin başka bir nedeni mi var? Evrensel uyumluluk. Boyut sınırı olmadan her tür dosyayı yükleyin, erişin ve paylaşın. Ayrıca Koofr’a tüm masaüstü ve mobil cihazlarınızdan da erişebileceksiniz.

Bu ömür boyu Koofr aboneliği, 310.000’e kadar görüntü, 500 saate kadar HD video veya 85 milyon MS Word belgesi depolayabilen etkileyici bir 1 TB’lık alanı içerir. Bu muhtemelen ömür boyu depolama ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeterlidir.

Koofr’dan ömür boyu 1 TB bulut depolama planına yönelik 131,46 £ karşılığındaki bu özel fiyatı kaçırmayın.

Teknory