En İyi Dizi Öneri Motorları

Bir sonraki aşırıya kaçmaya değer TV şovunuz için fikirleriniz yoksa, web’de düzinelerce TV programı öneri arama motoru mevcuttur. 2022’nin en iyi dizi öneri motorları ile mutlaka izlenmesi gereken dizileri ve filmleri keşfetmek için okumaya devam edin. En İyi Dizi Öneri Motorları Belirli bir sırayla, web aramalarınıza göre en iyi TV şovlarını izlemenizi öneren en iyi […]

En İyi Dizi Öneri Motorları

Bir sonraki aşırıya kaçmaya değer TV şovunuz için fikirleriniz yoksa, web’de düzinelerce TV programı öneri arama motoru mevcuttur. 2022’nin en iyi dizi öneri motorları ile mutlaka izlenmesi gereken dizileri ve filmleri keşfetmek için okumaya devam edin.

En İyi Dizi Öneri Motorları

Belirli bir sırayla, web aramalarınıza göre en iyi TV şovlarını izlemenizi öneren en iyi sekiz web sitesini burada bulabilirsiniz.

Metakritik

Metacritic, belirli bir filmin veya TV şovunun zaman ayırmaya değer olup olmadığını öğrenmek için mükemmel bir web sitesidir. En iyi değerlendirmeleri alan TV şovlarından habersizseniz idealdir. Sadece şuraya git: metacritic.com En çok oy alan TV şovlarının bir listesini kontrol etmek için web sitesi. Ve bu web sitesinin faydalarından biri, şovların birçoğunun yüksek tavsiyelere sahip olması nedeniyle, en sevdiğiniz akış platformunda bulunma ihtimalinin yüksek olmasıdır.

Ayrıca Metacritic.com, standart akış hizmetlerine eklenen en son TV programlarını izlemenizi sağlayan zarif bir özellik sunar. Öğrenmek için web sitesinin üst kısmındaki “TV” sekmesinin üzerine gelin ve akış platformunu seçmek için “Akış”ın altında.

Final

Adından da anlaşılacağı gibi, Decider, kullanımı kolay arayüzünden hangi diziyi veya filmi izleyeceğinizi seçmenize yardımcı olacaktır. Başlamak için şuraya gidin: karar verici.com sitesine gidin ve “İzlemek için izle” seçeneğini seçin. Şovları akış platformuna, türe ve ruh haline göre filtreleyebileceksiniz.

Vulture’ın Akış Rehberi

Vulture, akış için özel bir bölümü olan bir eğlence sitesidir ve bu bölümün çoğu TV şovlarına ayrılmıştır. Hulu, Netflix, Amazon Prime Video, HBO Max ve Disney+ gibi en büyük ve en iyi akış hizmetlerinin tümü hakkında rapor verir.

Başlamak için şuraya gidin: Akbaba web sitesi ve her hizmette yayınlanacak en iyi şovlar için “En İyiler…” bölümüne gidin. “Mevcut Tüm Sık Kullanılanları Gör” seçeneği, sizi açıklamalar da dahil olmak üzere uzun bir öneri listesine götürecektir.

Akış hizmetiniz aracılığıyla en popüler ve eleştirmenlerce beğenilen şovları arayan bir acemi iseniz bu mükemmeldir. Art arda izleme konusunda nispeten yeniyseniz, muhtemelen Vulture’da bazı cevherler bulacaksınız.

Esnek

Flixable, Netflix için bir tavsiye sitesi olarak başladı, ancak şimdi diğer birçok popüler akış hizmetini içeriyor. Kullanımı kolay bir arayüz sunar ve sizi tercihlerinizle ilgili soru yağmuruna tutmaz.

Sadece ziyaret et Esnek web sitesiseçenekleri türe, reytinge, çıkış yılına ve dile göre filtreleyerek ne izleyeceğinizi seçebileceğiniz yer.

Ek olarak, Netflix’ten ayrılan diziler ve filmler hakkında bilgi edinebilir, böylece ilginizi çekenleri gitmeden önce deneyebilir ve sığdırabilirsiniz. Flixable ayrıca kişisel bir dizi ve film listesi oluşturmak için kaydolma seçeneği sunar.

CableTV’de Ne İzlemeli?

Üzerinde CableTV’de Ne İzlemeli? Web sitesinde, haftanın en iyi şovlarını keşfetmenize yardımcı olacak bir öneri listesi bulabilirsiniz. Akış hizmetlerinde veya kablolu TV’de mutlaka görülmesi gereken şovları kapsar. Yaklaşan en heyecan verici televizyon çıkışlarından bazılarını ve zaman ayırmaya değer sezon prömiyerlerini listeler.

Seçiminizi kolaylaştırmak için tüm öneriler, fragman, sezon uzunluğu ve nerede izleneceğini içeren bir açıklama ile birlikte gelir. CableTV’nin “Ne İzlemeli” seçeneği, akış platformu başına önerilerin kilidini açmaya adanmıştır.

r/EğerYouLikeBlank

Yapay zeka mükemmelleşmeye devam ederken, bir insandan bahşiş istemek gibisi yoktur.

Reddit aracılığıyla “IfYouLikeBlank” topluluğuna katılarak insanlardan tavsiye isteyebilirsiniz.

Bu subreddit, beğendiklerinize göre öneriler sunmak için oluşturuldu. Katıldıktan sonra, birisinin sorunuzu daha önce sormuş olup olmadığını görmek için bir arama yapabilirsiniz ki bu muhtemelen olasıdır. Aksi takdirde, tavsiye istemekten çekinmeyin ve şunları ekleyin: [TV] topluluğa ne aradığınızı bildirmek için etiketleyin. Bu yöntemi kullanmanın iyi yanı, daha spesifik olabilmenizdir.

Reddit platformuna aşina değilseniz, r/IfYouLikeBlank topluluğuna şu şekilde katılabilirsiniz:

  1. git reddit.comardından “Kaydol”u tıklayın.
  2. En üstteki aramaya “r/IfYouLikeBlank” yazın.
  3. Listelenen seçeneklerden seçin ve ardından alt dizine yönlendirilmelisiniz.
  4. Subreddit’i takip etmeye başlamak için “Katıl” düğmesine tıklayın.

İyi günler

Reelgood, izlemek istediğiniz bir şeyi keşfetmenin ve ardından en sevdiğiniz akış hizmetinde bulunmadığını öğrenmenin hayal kırıklığını önlemeye yardımcı olur. Reelgood, ilgili şovları önermeden önce abone olduğunuz akış hizmetini seçmenizi isteyerek başlar.

Seçilen akış uygulamalarında popüler TV şovlarına göz atma ve bunlara eklenen yeni şovları keşfetme seçeneğiniz olacak. Başlamak için şuraya gidin: İyi günler İnternet sitesi. Bir dizi başlığının üzerine geldiğinizde IMDb puanını görürsünüz. Varsa, bir fragmanı ve muhtemelen ilk bölümü görmek için ilgilenilen bir şovu tıklayın. Reelgood platformu, farklı platformlarda izlediğiniz ve beğendiğiniz şovları kaydetmek için Trakt.TV’ye bağlanır.

Reelgood web sitesinden türe göre göz atabilirsiniz. Veya TV programlarını bulmanın eğlenceli bir yolu için ana sayfanın alt kısmındaki “Rulet” adlı aracı kullanın. En sevdiğiniz akış hizmetini ve bir IMDb ve Reelgood derecelendirmesini girin, ardından önerileri görüntülemek için “Döndür” düğmesine basın.

tat.io

Taste.io, öneriler toplamak için AI ve insanları birleştiren farklı bir TV programı tavsiyecisidir. Taste.io’yu şu adrese giderek kullanabilirsiniz: İnternet sitesi, kaydolmak ve belirli TV şovlarını ve filmleri derecelendirmek için bir sınava girmek. Taste.io, izlemeniz gereken TV dizilerini önermek için puanlarınızı kullanacaktır.

Taste.io, deneyimi iyileştirmek için diğer kullanıcıların derecelendirmelerini ve incelemelerini de gösterir. En popüler programların neler olduğunu öğrenmek yerine daha kişiselleştirilmiş bir arama motoru arıyorsanız, kullanmak için ideal bir web sitesidir.

SSS

Dizi öneren bir uygulama var mı?

Önerilen filmleri ve şovları bulmak için Android veya iOS cihazınızdan erişebileceğiniz bazı popüler uygulamalar şunlardır:

• İzlenmeye Değer Android iOS

• TV Saati Android iOS

• Dostluk Android iOS

• Sadece izle Android iOS

• Tatmak Android iOS

• alay Android

• KÖTÜ Android

• İZLEYİN Android iOS

İzleyecek Heyecan Verici Bir Şey Buldunuz mu?

Art arda izlemek için bir dizi başlatmaktan daha heyecan verici bir şey yoktur. Ama şov bittiğinde ve arkadaşlarınızın ve ailenizin önerdiği her şeyi izledikten sonra ne yaparsınız?

Neyse ki, bir sonraki mutlaka izlenmesi gereken TV şovunu veya filmini bulmak için birkaç web sitesi tasarlandı. Aramalarınıza dayanarak hoşunuza gidebilecek eğlenceleri önermeye çalışsalar da, başka bir insana sormaktan daha iyi bir şey yoktur. En uygun önerileri bulmak için bir alt dizine katılmayı veya insan önerilerini Taste.io gibi bir AI arama motoruyla birleştirmeyi düşünün.

Harika olacağını düşündüğünüz bir şov buldunuz mu? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bundan bahsedin.

Teknory