En İyi Dyson fırsatı: Dyson Zone Aktif Gürültü Önleyici Kulaklıklar ve Hava Temizleme Cihazında 320 $ tasarruf edin

320 $ TASARRUF EDİN: 10 Ocak itibarıyla Dyson Zone Aktif Gürültü Önleyici Kulaklıklar ve Hava Temizleme Cihazı Woot!’da 699,99 $’dan 379,99 $’a indirimli olarak satışa sunuldu. Bu yüzde 46’lık bir indirim. Dyson, elektrikli süpürgelerden ve saç şekillendirme araçlarından çok daha fazlasıdır. Marka aynı zamanda kulaklık da üretiyor. Neden onları duymadınız? Ah, muhtemelen yaptıkları ilk çiftin […]

En İyi Dyson fırsatı: Dyson Zone Aktif Gürültü Önleyici Kulaklıklar ve Hava Temizleme Cihazında 320 $ tasarruf edin

320 $ TASARRUF EDİN: 10 Ocak itibarıyla Dyson Zone Aktif Gürültü Önleyici Kulaklıklar ve Hava Temizleme Cihazı Woot!’da 699,99 $’dan 379,99 $’a indirimli olarak satışa sunuldu. Bu yüzde 46’lık bir indirim.


Dyson, elektrikli süpürgelerden ve saç şekillendirme araçlarından çok daha fazlasıdır. Marka aynı zamanda kulaklık da üretiyor. Neden onları duymadınız? Ah, muhtemelen yaptıkları ilk çiftin çıkış yaptıklarında perakende satışta 700 dolar olması nedeniyle. Dyson Zone Aktif Gürültü Önleyici Kulaklıklar ve Hava Temizleme Cihazı, Dyson sesini araçtaki kişisel hava temizleme cihazının tuhaf eklenmesiyle birleştiren tuhaf bir üründür. Garip, evet ama aynı zamanda denemesi eğlenceli olabilecek bir şey. Bu aletin nasıl çalıştığını merak ettiyseniz ama maaşınızın tamamını harcamak istemiyorsanız şimdi çok daha uygun fiyata satışta.

Dyson Zone Aktif Gürültü Önleyici Kulaklıklar ve Hava Temizleme Cihazı 18 Ocak itibarıyla Woot!’da 379,99 $ fiyatla satışa sunuluyor. Bu, 320$ tasarruf ve %46 indirim demektir. Müşteri başına iki adetle sınırlıdır ve bu yepyeni bir modeldir, yenilenmiş bir ünite değildir.

Evet, Dyson Zone aslında hava temizleyicinin takılı olduğu bir çift kulaklıktır. Genel olarak daha iyi sesler için gelişmiş gürültü engelleme ve sinyal işleme özellikleriyle net ses sunar. Sekiz aktif gürültü önleyici mikrofon ve telefon görüşmeleri için kullanılan iki mikrofonla, dünya melodilerinizi boğmaya çalışırken bile mükemmel ses sunabildiğini iddia ediyor. Ayrıca sesi kendi spesifikasyonlarınıza uyacak şekilde daha iyi ayarlamanız için özel bir EQ içerir.

İşte işlerin biraz tuhaflaştığı yer burası. Araçtaki temassız vizör, aktif karbon filtrelerle temizlenmiş saf hava akışını doğrudan burnunuza ve ağzınıza iletmek için aşağı çekilebilir. Ünite, havadaki parçacıkların %99’unu yakalamak için elektrostatik filtreler kullanıyor ve kokuları azaltırken nitrojen dioksit gibi dumanları da emecek. Yüzünüze de değmeyeceğinden cildinize herhangi bir kirletici madde girmez.

Mashable Fırsatları

Bütün bunlar ve yaklaşık 50 saatlik gürültü önleyici ses çalma veya 4 saatlik hava temizleme olanağına sahip olmanız gerekir. Bu fena değil ve çıkarılabilir filtreyi kullanmanıza gerek yok. Denemek için bir neden arıyorsanız, fena bir fiyat değil.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow