En İyi Ev EV Şarj Cihazları En Kötüden En İyiye Sıralandı

bu Blink HQ 150 25 fitlik bir kablo ve en aza indirilmiş toplam ayak izi kullanan kompakt bir şarj seçeneğidir. Şarj cihazı, 299 ABD dolarına mal olan bir Seviye 2 seçeneğidir. Mevcut en ucuz EV şarj cihazlarından biridir, ancak indirimli fiyat etiketi için, alıcılar araçlarına daha yavaş şarj akacaktır. Bu değiş tokuş, bazıları için çok […]

En İyi Ev EV Şarj Cihazları En Kötüden En İyiye Sıralandı

bu Blink HQ 150 25 fitlik bir kablo ve en aza indirilmiş toplam ayak izi kullanan kompakt bir şarj seçeneğidir. Şarj cihazı, 299 ABD dolarına mal olan bir Seviye 2 seçeneğidir. Mevcut en ucuz EV şarj cihazlarından biridir, ancak indirimli fiyat etiketi için, alıcılar araçlarına daha yavaş şarj akacaktır. Bu değiş tokuş, bazıları için çok önemli olmayabilir, ancak alternatif şarj araçlarının sunduğu ek hız, bir çıkmazda inanılmaz derecede önemli olabilir. Blink Charging, Blink HQ 150’nin günümüzde yollarda kullanılan tüm EV modelleri kataloğuyla uyumlu olduğunu ve bu nedenle markası ne olursa olsun herhangi bir EV sahibi için düşük maliyetli bir seçenek olduğunu belirtiyor. 240 voltluk şarj cihazı, temel olarak diğer herhangi bir cihazla aynı şekilde kurulan standart bir tasarımdır, ancak bir kez etkinleştirildiğinde, kullanıcılar 32 amperlik bir tepe çıkışı bekleyebilirler. Sonuç olarak, alıcılar basit ve güvenilir bir şarj cihazına sahip olacak, ancak çıkışı yavaş olacak – özellikle diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında.

Blink ünitesi ayrıca hem iç hem de dış mekan kullanımı için derecelendirilmiş bir NEMA Tip 3R muhafaza kullanır. Bununla birlikte, derecelendirme, etkin bir şekilde dış mekana yerleştirilebilenler arasında en zayıf olanıdır. Bu, tüm EV sahipleri için mümkün olmayabilecek bir garajın dışında kullanıyorsanız, muhtemelen bunu korumalı bir alana monte etmek isteyeceğiniz anlamına gelir. Minimal bir profile ve düşük fiyat etiketine sahip bu şarj cihazı hakkında beğenilecek çok şey var, ancak rekabetin en iyileriyle karşılaştırıldığında, Blink HQ 150 liderlerin biraz gerisinde kalıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow