En iyi fotoğraf düzenleme fırsatı: 50 $ karşılığında yazılım paketi

TL;DR: 9 Kasım’a kadar Luminar Neo Ömür Boyu Paketi’ni 199,99 $ (kayıt 752 $) karşılığında veya Luminar Neo Lite Ömür Boyu Paketi’ni yalnızca 49,99 $ (kayıt 273 $) karşılığında satın alabilirsiniz. Bu, ödüllü fotoğraf düzenleme yazılımında %81’e varan oranda tasarruf demektir. Fotoğraf tutkunuysanız veya işleri değiştirmek isteyen bir profesyonelseniz, Luminar gibi yapay zekayı kullanan düzenleme […]

En iyi fotoğraf düzenleme fırsatı: 50 $ karşılığında yazılım paketi

TL;DR: 9 Kasım’a kadar Luminar Neo Ömür Boyu Paketi’ni 199,99 $ (kayıt 752 $) karşılığında veya Luminar Neo Lite Ömür Boyu Paketi’ni yalnızca 49,99 $ (kayıt 273 $) karşılığında satın alabilirsiniz. Bu, ödüllü fotoğraf düzenleme yazılımında %81’e varan oranda tasarruf demektir.


Fotoğraf tutkunuysanız veya işleri değiştirmek isteyen bir profesyonelseniz, Luminar gibi yapay zekayı kullanan düzenleme araçları, yaratıcılığınızı artırmanın ve fotoğraflarınızın tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlamanın kolay bir yoludur. Sınırlı bir süre için Luminar Neo veya Luminar Neo Lite’a benzersiz eklentilerle birlikte normal perakende satış fiyatından yüzlerce indirimle ömür boyu erişim elde edebilirsiniz.

Luminar Neo Lite, tonu geliştirmenize, rengi ve aydınlatmayı düzeltmenize, istenmeyen nesneleri kaldırmanıza ve diğer yaratıcı ayarlamalar yapmanıza yardımcı olacaktır. Bir kişinin cildine rötuş yapmak ve gökyüzünü değiştirmek gibi sihirli şeyler yapabilirsiniz. Ömür boyu erişim 49,99 $ (kayıtlı 273 $) karşılığında mevcuttur.

Her iki paket de fotoğraflarınızın görünümünü daha da geliştirmenize yardımcı olacak altı özel eklentiyle birlikte gelir. Bu, fotoğraflarınıza farklı bir his ve yoğunluk katmanız için 10 katman sağlayan Işık Yansımaları Katmanını içerir. Veya tatil sezonuna girmek istiyorsanız Frosty Winter LUT eklentisini veya Wintertime Overlay eklentisini kullanabilirsiniz.

Luminar Neo’nun tam sürümü size Lite sürümünden biraz daha fazlasını sunar. Katmanlar, maskeleme, yerel ayarlamalar, profesyonel düzeyde ön ayarlar ve sürekli yazılım güncellemeleri dahil olmak üzere çok çeşitli düzenleme araçlarına sahip olacaksınız. Yapay zekayı ayrıca ışığı değiştirmek, yükseltmek, arka planı kaldırmak ve çok daha fazlası için de kullanabilirsiniz. Lite’ın sunduğu eklentilere ek olarak, Luminar Neo’da Yaratıcı Fotoğraf Düzenleme Teknikleri adlı 10 eğitim videosunu içeren bir video kursu da alırsınız.

A Kırmızı Nokta kazananı 2022’de Arayüz Tasarımı için bu bir kerelik ödeme yazılımı, fotografik yaratıcılığınızı çok kolay bir şekilde geliştirmenize yardımcı olabilir. Ve tam da tatil zamanında indirimde.

Aşağıdaki seçeneklerden bir sürüm seçin ve 9 Kasım saat 23:59’a (PT) kadar bu sınırlı süreli fiyata sahip olun:

• Luminar Neo Lite ömür boyu paket, 49,99 $’a (kayıtlı 273 $) satışta.
• Luminar Neo ömür boyu paket, 199,99 $’a (kayıtlı 752 $) satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory