En iyi Garmin fırsatları: Amazon’da %40’a varan indirimle bir Garmin saati kazanın

Hediye listenizi Amazon’da %40’a varan indirimle satılan bir Garmin akıllı saati ile tamamlayın. Amazon’da en iyi Garmin akıllı saat fırsatları Yeni yıl kararları üç haftadan kısa sürede başlıyor. Eğer arzularınız fitness veya sağlık (veya dakiklik) ile ilgili herhangi bir şeyi içeriyorsa, yeni bir akıllı saat, motivasyonunuzu korumanın ve ilerlemenizi takip etmenin bileti olabilir. Amazon’un Garmin […]

Hediye listenizi Amazon’da %40’a varan indirimle satılan bir Garmin akıllı saati ile tamamlayın.

Amazon’da en iyi Garmin akıllı saat fırsatlarıbeyaz zemin üzerinde beyaz bir Garmin Instinct 2 Solar

beyaz zemin üzerinde siyah Garmin epix Pro (Gen 2, 47 mm)

Yeni yıl kararları üç haftadan kısa sürede başlıyor. Eğer arzularınız fitness veya sağlık (veya dakiklik) ile ilgili herhangi bir şeyi içeriyorsa, yeni bir akıllı saat, motivasyonunuzu korumanın ve ilerlemenizi takip etmenin bileti olabilir. Amazon’un Garmin saatlerindeki indirimi sayesinde %40’a varan oranda tasarruf edebilirsiniz. İşte favori Garmin akıllı saat fırsatlarımızdan birkaçı.

150 doların altındaki en iyi Garmin akıllı saati

Neden bunu seviyoruz?

Sektörün önde gelen markalarından birinden 150 doların altında bir fiyata bir akıllı saat almak bir kazanç gibi geliyor. Garmin Venu Sq Music saati, doğrudan saate yüklenen müzik ve çalma listeleriyle hareket etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır; böylece telefonunuzu yanınızda getirmenize gerek kalmaz. Altı güne kadar pil ömrüyle egzersizlerinizde veya günlük köpek yürüyüşlerinizde eğlenebilirsiniz. Fitness hedefleriniz için önceden yüklenmiş 20’den fazla spor uygulaması arasından seçim yapın veya sağlık ölçümlerini doğrudan bileğinizden izleyin.

Normal fiyat olan 249,99 $ yerine 149,99 $’lık satış fiyatı, %40 indirim elde ettiğiniz anlamına gelir.

AYRICA BAKINIZ:

Her bileğe ve ilgi alanına uygun en iyi akıllı saatler

Solar şarjlı en iyi Garmin akıllı saati

Neden bunu seviyoruz?

Bir akıllı saat kullanıcısının günündeki en hayal kırıklığı yaratan anlardan biri pilin bitmesidir. Şarj etmek için doğru zamanı bulmak zor olabilir, özellikle de uykunuzu takip ediyorsanız. Garmin Instinct 2 Solar, solar şarj özelliği sayesinde bu endişeyi ortadan kaldırıyor. Akıllı saat modunda (50.000 lüks koşullarda günde üç saat dışarıda geçirdiğinizi varsayarsak), akıllı saatinizi bir daha asla fiziksel olarak şarj etmeniz gerekmeyebilir. Bu ölçümlere ulaşmasanız bile dışarıda güneşte geçirilen süre pil ömrünü uzatacaktır.

Ciddi sporcular için en iyi Garmin akıllı saati

Neden bunu seviyoruz?

Dahili el feneri ve 47 mm ekranıyla Garmin epix Pro, ciddi sporcular için tasarlandı. Akıllı saat modunda 16 güne, GPS modunda 30 saate kadar pil ömründen yararlanın. Günlük antrenmanınızı daha iyi planlamak ve mevcut dayanıklılık puanınız hakkında bilgi almak için gelişmiş antrenman ölçümlerine göz atın. 2024 planlarınız ciddi bir antrenman içeriyorsa Garmin epix Pro, tipik akıllı saat fitness ölçümlerinin ötesine geçen istatistiklerle etkilemeyi hedefliyor.

Amazon’da daha fazla Garmin fırsatı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow