En iyi görsel düzenleyici uygulaması fırsatı

TL;DR: xTiles Personal Pro’ya ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 48,11 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlar. İster ev ödevi ister patronunuzdan gelen yeni bir proje olsun, bunalmışsanız, organize olmanıza yardımcı olacak yeni bir araca ihtiyacınız olabilir. İş sürecinizi düzene sokabilir ve hala yapmanız gereken her şeyi görselleştirebilirseniz, hangi adımları atmanız […]

En iyi görsel düzenleyici uygulaması fırsatı

TL;DR: xTiles Personal Pro’ya ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 48,11 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlar.


İster ev ödevi ister patronunuzdan gelen yeni bir proje olsun, bunalmışsanız, organize olmanıza yardımcı olacak yeni bir araca ihtiyacınız olabilir. İş sürecinizi düzene sokabilir ve hala yapmanız gereken her şeyi görselleştirebilirseniz, hangi adımları atmanız gerektiğini gerçekten görmek çok daha kolay olabilir. xTiles size bunu ve daha fazlasını yapmanız için araçlar sunar. Bu görsel düzenleyici, tarayıcınızda veya modern iOS ve Android cihazlarınızda çalışır ve ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 48,11 £ karşılığında. Bu %80 indirim ve internetteki en iyi fiyat.

xTiles, yapmanız gereken her şeyi özelleştirilebilir bloklar veya döşemeler halinde düzenlemenizi sağlayan görsel bir düzenleyicidir. Gezinebileceğiniz, işaretleyebileceğiniz veya not ekleyebileceğiniz sayfa bileşenleriyle organize olun. Gün için tüm görevlerinizi içeren bir bölüm oluşturabilirsiniz. Gün boyunca telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda bir şeyleri kontrol edin. Kalan bir şey varsa, tıklayıp yarına sürükleyebilirsiniz.

Sayfalarınızdaki bloklar neredeyse her şeyle doldurulabilir. Bir toplantıdan metin notlarınızı veya araştırma için referans resimleri ekleyin. Videolar, dosyalar, bağlantılar ve daha fazlasını ekleyin. Öğrenciler bir sınıf için sayfalar oluşturabilir ve müfredatlarını ekleyebilir, projeleri parçalara ayırabilir, notlar ekleyebilir ve yalnız çalışmak zorunda kalmazlar. Tüm çalışma alanınızı düzenleyebilecek tek kişi sizsiniz, ancak tek tek sayfaları görmek için istediğiniz kadar ortak çalışan veya görüntüleyen davet edebilirsiniz. Paylaşmak için tek seçeneğiniz de bu değil. Belgelerinizi PDF, PNG veya Markdown dosyaları olarak dışa aktarabilirsiniz.

Ömür boyu aboneliğiniz, tüm mevcut xTiles özelliklerinin yanı sıra yakında bazı heyecan verici güncellemelerle birlikte gelir. Yakında Google Takvim entegrasyonu, daha iyi not alma özellikleri ve daha fazla bağlantı seçeneği için dikkat edin.

Çalışmanızı organize etmenin yeni bir yolu, üretkenliğinizi bir sonraki seviyeye yükselten şey olabilir. xTiles Personal Pro’ya ömür boyu abonelik alın(yeni bir sekmede açılır) £ 48.11 için satışta.

Teknory