En iyi hisse senedi tarayıcı uygulaması fırsatı

TL;DR: Bir Tykr Stock Screener Pro Planına ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) 99,03 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %86 tasarruf etmenizi sağlar. Mali durumunuzu düzene sokmaya başlamanın zamanı geldi. Bazıları için bu, bir yıllık makbuzları toplamak anlamına gelebilir. Diğerleri için, paranızın nasıl para kazanmaya başlayabileceğini düşünmeye başlamanın zamanı gelmiş olabilir. Yatırım yapmak asla […]

En iyi hisse senedi tarayıcı uygulaması fırsatı

TL;DR: Bir Tykr Stock Screener Pro Planına ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) 99,03 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %86 tasarruf etmenizi sağlar.


Mali durumunuzu düzene sokmaya başlamanın zamanı geldi. Bazıları için bu, bir yıllık makbuzları toplamak anlamına gelebilir. Diğerleri için, paranızın nasıl para kazanmaya başlayabileceğini düşünmeye başlamanın zamanı gelmiş olabilir.

Yatırım yapmak asla bir garanti değildir, ancak paranızın nereye varacağına dair sağlam bir anlayışla borsaya girmenin yolları vardır. Tykr Stok İzleyici(Yeni bir sekmede açılır) hangilerinin yüksek riskli ve hangilerinin daha güvenli bir yatırım olabileceğini görebilmeniz için hisse senetlerini sizin için analiz eden bir eğitim uygulamasıdır. Sınırlı bir süre için, sadece 99,03 £ karşılığında ömür boyu Tykr aboneliği alabilirsiniz.

Tykr, bir yatırımın kendini amorti edeceğini garanti edemez. Yapabileceği şey, size 30.000 hisse senedi hakkında bilgi vererek yatırım yapıp yapmamaya karar vermenizdir.

Tykr, desteklenen her hisse senedi için bir özet, bir puan ve bir güvenlik payı sağlar. Özet, bir hisse senedinin indirimde olup olmadığını, izlenmesi gerektiğini veya aşırı fiyatlandırılıp fiyatlandırılmadığını söyler. Bu sonuçlara, kendi kontrol edebileceğiniz açık kaynaklı hesaplamalar yoluyla ulaşılır. Satın alıyorsanız, satışta olan hisse senetlerine bakın. Satış yapıyorsanız, kar elde etmek için hisse senetlerinizin aşırı fiyatlanmasını beklemek isteyebilirsiniz.

Yatırım güvenliği ve potansiyel kazançların daha ayrıntılı bir dökümünü istiyorsanız puana ve Güvenlik Marjına göz atın. Hisse senetlerini analiz eden tüm çalışmalar sizin için yapıldığından, yatırım yapmak gerçekten eğlenceli görünmeye başlayabilir.

Hiçbir şey size yatırımlardan büyük getiri garantisi veremez, ancak bu anlaşma kesindir. Tykr Stock Screener’a ömür boyu aboneliğe yatırım yapın(Yeni bir sekmede açılır) £ 99.03 için.

Teknory