En iyi iş başvuru aracı fırsatı

TL;DR: LazyApply iş başvuru aracına ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 54,80 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %93 tasarruf etmenizi sağlar. Noel’de işsiz olmak zordur. LinkedIn veya Indeed gibi web sitelerindeki işlere başvurmak için saatler harcamaktan ve yalnızca potansiyel işverenler tarafından hayalet olarak görülmekten bıktıysanız, LazyApply yardım etmeye hazır. Tek bir tıklamayla binlerce işe […]

En iyi iş başvuru aracı fırsatı

TL;DR: LazyApply iş başvuru aracına ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 54,80 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %93 tasarruf etmenizi sağlar.


Noel’de işsiz olmak zordur. LinkedIn veya Indeed gibi web sitelerindeki işlere başvurmak için saatler harcamaktan ve yalnızca potansiyel işverenler tarafından hayalet olarak görülmekten bıktıysanız, LazyApply yardım etmeye hazır.

Tek bir tıklamayla binlerce işe başvurduğunuzu hayal edin. LazyApply ile(yeni bir sekmede açılır)potansiyel pozisyonlara başvurmak için form doldurmak ve CV yüklemek için harcadığınız saatleri azaltabilir ve LazyApply’nin işi sizin için yapmasına izin verebilirsiniz.

Yeni bir iş arıyorsan veya 2023’te aramaya başlamayı planlıyorsan, bu kullanışlı hizmete ömür boyu abonelik, sana hayatının saatlerini geri verecek. LazyApply’ın sizin için başvurabilmesi için tüm bilgilerinizi bir kerede girmenizi sağlar. Ardından boş zamanlarınızda yeni beceriler öğrenebilirsiniz.

LazyApply, doğrudan LinkedIn’den size gönderilen profiller aracılığıyla iş fırsatlarına ulaşmanıza yardımcı olur ve o gıpta ile bakılan mülakatı puanlama şansınızı artırmanıza yardımcı olmak için günde 150’ye kadar işe başvurmanıza yardımcı olur. Haftada bir yapılan danışma görüşmesi, ne kadar iyi durumda olduğunuz konusunda size bilgi verir ve daha iyi uygulama stratejileri bulmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca özgeçmişinizi gerçekten öne çıkarmak için yardım alacaksınız.

LazyApply iş başvuru aracına ömür boyu abonelik alın(yeni bir sekmede açılır) sadece 54,80 £ karşılığında.

Teknory