En iyi kulaklık fiyatları: JBL, AirPods, Bose kulaklıklar satışta

GÜNCELLEME: 1 Nisan 2023, 05:10 EDT Bu gönderi, Amazon, Best Buy ve daha fazlasından en son kulaklık fırsatlarıyla güncellendi. İyi bir kulaklık, sabah işe gidip gelmenin telaşını veya ince duvarlar kavramını anlamayan komşuları duymazdan gelip gerçekten dinlemek istediğiniz sesleri duymanızı sağlar. Başka bir deyişle, modern çağın olmazsa olmazlarıdır. Kaliteli bir çift biraz yatırım gerektirse de, […]

En iyi kulaklık fiyatları: JBL, AirPods, Bose kulaklıklar satışta

GÜNCELLEME: 1 Nisan 2023, 05:10 EDT Bu gönderi, Amazon, Best Buy ve daha fazlasından en son kulaklık fırsatlarıyla güncellendi.


İyi bir kulaklık, sabah işe gidip gelmenin telaşını veya ince duvarlar kavramını anlamayan komşuları duymazdan gelip gerçekten dinlemek istediğiniz sesleri duymanızı sağlar. Başka bir deyişle, modern çağın olmazsa olmazlarıdır. Kaliteli bir çift biraz yatırım gerektirse de, Bose, Sony veya Apple gibi markalarla bile tam fiyat ödemeniz gerekmez. Doğru çifti olabildiğince sorunsuz bulabilmeniz için her hafta size en iyi kulaklık ve kulaklık fırsatlarını getireceğiz.

En iyi gürültü önleyici kulaklık fırsatı

neden beğendik

Kulak üstü kulaklıkları tercih ediyorsanız, mükemmel bir Aktif Gürültü Önleme aradığınıza bahse gireriz ve bu Bose 700’ler bunu sağlar. 11 seviyeli ayarlanabilir ANC ve 20 saatlik pil ömrü ile bu kulaklıklar, hemen hemen her türlü dinleme deneyimi için sizi korur ve tamamen memnun kalmazsanız, 90 günlük iade süreniz vardır. Bu kulaklıklar yenilenmiştir, ancak yeni gibi performans göstermesi için kalite kontrolünden geçirilmiş ve bakımı yapılmıştır. Ayrıca, biri artık yepyeni bir satın alma seçeneği olarak mevcut olmayan üç farklı renk grubu arasından seçiminizi yapacaksınız.

Daha fazla kulaklık fırsatı

En iyi kulaklık fırsatı

neden beğendik

Apple’ın ikinci nesil AirPods Pro’suna ilişkin tam incelememizi okuyun.

Apple’ın sunduğu en iyi kulaklıklar ve hatta belki de genel olarak en iyi kulaklıklar, resmi olarak yepyeni bir düşük fiyata düştü. Daha önce neredeyse tüm büyük perakendecilerin ikinci nesil AirPod Pro’ları 199 $ ‘a düşürdüğünü gördük, ancak yalnızca birkaç kez – ve şimdi Verizon onları birkaç dolar geride bıraktı. Yazma sırasında, kulaklıkları puanlayabileceğiniz bir sonraki en düşük fiyat 235 $.

Fiyat indirimi dışında, bu kulaklıklar, rahat kullanımları, iyi ses kaliteleri ve Mashable kıdemli editörü Stan Schroeder’in onları “aslında bir uçağa almayı düşündüğüm ilk kulaklık çifti” olarak görmesine neden olan etkileyici ANC nedeniyle harika.

Daha fazla kulaklık fırsatı

Teknory