En iyi Mac optimizasyon aracı anlaşması

TL;DR: CleanMyMac X Optimizasyon Aracına bir yıllık abonelik(yeni bir sekmede açılır) 20,78 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %37 tasarruf etmenizi sağlar. Bahar temizliği toz almak ve yeni yıla temiz bir evle girmek içinse, kış temizliği de bilgisayarınız için aynı şey olabilir. Tüm bu yarı indirilmiş uygulamalar, yinelenen dosyalar ve şişirilmiş önbellekler kendi kendine kaybolmaz. […]

En iyi Mac optimizasyon aracı anlaşması

TL;DR: CleanMyMac X Optimizasyon Aracına bir yıllık abonelik(yeni bir sekmede açılır) 20,78 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %37 tasarruf etmenizi sağlar.


Bahar temizliği toz almak ve yeni yıla temiz bir evle girmek içinse, kış temizliği de bilgisayarınız için aynı şey olabilir. Tüm bu yarı indirilmiş uygulamalar, yinelenen dosyalar ve şişirilmiş önbellekler kendi kendine kaybolmaz.

Her şeyi manuel olarak bulabilir veya bilgisayarınızı hızlandırmak ve zarar görmesini önlemek için çalışırken aynı zamanda sizin için yapan bir hizmet kullanabilirsiniz. CleanMyMac X Optimizasyon Aracı(yeni bir sekmede açılır) Mac’inizi düzene sokmanıza ve eskisi gibi çalışmasına yardımcı olabilir ve bir yıllık abonelik çevrimiçi olarak en iyi fiyata satılıyor.

CleanMyMac’in bilgisayarınız için dört ana özelliği vardır: dosyalarınızı temizler, kurulumunuzu optimize eder, sizi kötü amaçlı yazılımlardan korur ve uygulamalarınızı yönetir. Bunların hepsi tamamen sizin kontrolünüz altında olduğundan, bu şekilde ayarlamadığınız sürece hiçbir dosya kaybolmaz.

Eksik indirmeleriniz ve yinelenen dosyalarınız, Mac’inizin sınırlı yerel depolamasına herhangi bir fayda sağlamıyor. Bir indirmeyi yarı yolda duraklattığınızda, dosyalar öylece kaybolmaz. Ya indirilenler klasörünüzü tıkıyorlar ya da önbelleğinizi şişiriyorlar. CleanMyMac, birkaç tıklama ile onlardan kurtulmanızı sağlar.

Mac’ler kötü amaçlı yazılım alabilir. Çeşitli nedenlerle yapamayacaklarına dair söylentiyi duymuş olabilirsiniz, ancak yapabilirler ve Mac kullanıcıları cihazlarını ve ağlarını koruma konusunda proaktif olmalıdır. Bilgisayarınıza girdikten sonra tüm kötü amaçlı yazılımlar belirgin değildir, ancak CleanMyMac bir tarama çalıştırabilir ve bilgisayarınızın temiz kalmasına yardımcı olabilir.

Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve olması gerektiği gibi çalışmaya başlamadan önce ne kadar sürdüğünü görün. Mac’leri ve Windows makinelerini yavaşlatan yaygın bir şey, bilgisayarınız yeniden başlatıldığında başlayan çok fazla programa sahip olmaktır. CleanMyMac’in Uygulama Yöneticisini kullandığınızda uygulamalarınızı optimize edin ve saklamanız gerekenler ve bilgisayarınızı yavaşlatan şeyler hakkında öneriler alın.

Yeni yıla sizin kadar gelecek işlere hazır temiz bir bilgisayarla girin. Bir yıllık CleanMyMac aboneliği edinin(yeni bir sekmede açılır) bir bilgisayar için 20,78 £.

Teknory