En iyi müzik miksaj uygulaması fırsatı: DJ it’te %80 indirim!

TL;DR: Bir DJ it’e ömür boyu abonelik! Music Mixer Premium Planı 31,55 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlıyor. Her zaman DJ olmak istediyseniz ancak yeni bir beceri öğrenmek için fazla zamanınız yoksa bu fırsata göz atmaya değer olabilir. DJ’lik yap! Music Mixer, telefonunuzdan nasıl parça oluşturacağınızı öğreten tamamen işlevsel bir DJ […]

En iyi müzik miksaj uygulaması fırsatı: DJ it’te %80 indirim!

TL;DR: Bir DJ it’e ömür boyu abonelik! Music Mixer Premium Planı 31,55 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Her zaman DJ olmak istediyseniz ancak yeni bir beceri öğrenmek için fazla zamanınız yoksa bu fırsata göz atmaya değer olabilir. DJ’lik yap! Music Mixer, telefonunuzdan nasıl parça oluşturacağınızı öğreten tamamen işlevsel bir DJ kurulumuna sahiptir.

Bu harika ustalık sınıfına dalın ve bir profesyonel gibi mikslemeyi öğrenin. İster daha önce DJ’likle uğraşmış olun ister yeni başlıyor olun, DJ’lik yapın! uygulama size beceri seviyenizi test etmek için testler verecektir. Buradan, sonuçlarınıza dayalı kişiselleştirilmiş bir eğitim planı alacaksınız; burada döngü oluşturmada ustalaşmayı, önemli ipuçları oluşturmayı, mashup’ları, düzenlemeyi ve daha fazlasını keşfetmeyi öğreneceksiniz. Ne olduğunu anlamadan, bir sonraki aile etkinliğinde kaşınmaya ve solmaya başlayacaksınız.

DJ’lik yap! pikapları cebinizden çalıştırmanıza olanak tanır. HD kayıt özelliği otomatik olarak kaydedip kitaplığınıza yükleyecektir; böylece hiçbir miksinizi kaybetmezsiniz. Bu hareket halindeki DJ kurulumu tüm önemli ses formatlarını destekler: MP3, AAC, WAV ve AIFF. Delay, Reverb, Flanger, Gate, High/Low-Pass, Phaser, Bit Crusher, Roll ve Reverse dahil ihtiyacınız olan tüm PRO FX’e sahiptir.

Tatil için hediye fikirleriniz yeni bittiyse, bu uygulama hayatınızdaki yaratıcı arkadaşınız veya aile üyeniz için benzersiz bir çorap doldurucusu olur.

Mashable Fırsatları

DJ it’e ömür boyu abonelik kazanın! Music Mixer Premium Planı yalnızca 31,55 £ karşılığında satışta.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow