En iyi Norton 360 ve LifeLock Identity Advisor fırsatı: %77 indirim

TL;DR: Norton 360 Standard ve LifeLock Identity Advisor’a bir yıllık abonelik 20,31 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %77 tasarruf etmenizi sağlar. Muhtemelen Kardashians gibi kişisel bir korumaya ihtiyacınız olmasa da, bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı telefonunuz olabilir. Ve yere düşmeye karşı korumadan bahsetmiyoruz; çevrimiçi etkinliklerinizin ve kişisel bilgilerinizin güvenliğinden bahsediyoruz. Norton 360 Standard’ın ilk yılını […]

TL;DR: Norton 360 Standard ve LifeLock Identity Advisor’a bir yıllık abonelik 20,31 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %77 tasarruf etmenizi sağlar.


Muhtemelen Kardashians gibi kişisel bir korumaya ihtiyacınız olmasa da, bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı telefonunuz olabilir. Ve yere düşmeye karşı korumadan bahsetmiyoruz; çevrimiçi etkinliklerinizin ve kişisel bilgilerinizin güvenliğinden bahsediyoruz.

Norton 360 Standard’ın ilk yılını iki cihazda ve LifeLock Identity Advisor’da yalnızca 20,31 £ karşılığında edinin.

Hiç kimse tüm siber suçları önleyemez veya tüm tehditleri tespit edemez ancak Norton sizi güvende tutmak için aktif olarak çalışır. İki cihazınıza hızlı kurulum ve kurulumun ardından aşağıdaki gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz:

  • Fidye yazılımı, casus yazılım, virüs, kimlik avı ve daha fazlası gibi mevcut ve ortaya çıkan tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma.

  • Herkese açık ağlara katılırken bile şifreler ve banka bilgileri gibi bilgileri şifreleyen güvenli bir VPN.

  • 10GB PC bulut yedekleme, cihazınıza herhangi bir şey olması durumunda önemli dosyaları saklamanıza ve korumanıza olanak tanır.

  • Parola yöneticisi, güçlü parolalar oluşturmanıza ve hassas bilgileri güvenli ve emniyetli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur.

Norton 360 Standard’ın yanı sıra LifeLock Identity Advisor’dan da koruma alacaksınız. İnternette paylaşım yapan, banka işlemleri yapan veya alışveriş yapan herkes, bilgilerinin çalınması riskiyle karşı karşıyadır. LifeLock Kimlik Danışmanı yine de karanlık ağın köşelerini izler ve bilgileriniz bulunursa sizi bilgilendirir.

Umarız bu hizmet hiçbir şey bulamaz, ancak bulursa, LifeLock’un iddianızı çözmek için harici hizmetlerle çalışmanıza yardımcı olan ABD merkezli kimlik restorasyon uzmanlarından yararlanın.

Çevrimiçi gizliliğinizi ciddiye almaya başlayın. Bu özel paket, yalnızca 20,31 £ karşılığında iki cihazda bir yıllık Norton 360 Standard ve LifeLock Identity Advisor’ı içerir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow