En iyi okula dönüş fırsatları 2023: Dizüstü bilgisayarlarda, sırt çantalarında, okul gereçlerinde ve daha fazlasında indirimler

Biliyoruz, yeni bir okul yılının başlamasını düşünmek acı verici. yaz olmadı Sadece başlamak? Zaman uçup gidiyor, ancak kolay esintili bir sonbahar dönemi geçirmenizi sağlayacak okula dönüş temellerini stoklayarak eğrinin önünde kalabilirsiniz. Rahatınız için, dizüstü bilgisayarlar, okul malzemeleri, sırt çantaları ve daha fazlası için en iyi fırsatlardan bazılarını derledik. Bu fırsatlar, biraz para biriktirme konusunda kendinizi […]

En iyi okula dönüş fırsatları 2023: Dizüstü bilgisayarlarda, sırt çantalarında, okul gereçlerinde ve daha fazlasında indirimler

Biliyoruz, yeni bir okul yılının başlamasını düşünmek acı verici. yaz olmadı Sadece başlamak? Zaman uçup gidiyor, ancak kolay esintili bir sonbahar dönemi geçirmenizi sağlayacak okula dönüş temellerini stoklayarak eğrinin önünde kalabilirsiniz. Rahatınız için, dizüstü bilgisayarlar, okul malzemeleri, sırt çantaları ve daha fazlası için en iyi fırsatlardan bazılarını derledik. Bu fırsatlar, biraz para biriktirme konusunda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ve (umarız) sizi bu çalışma saatlerine uymanız için motive edecektir.


Kafanız muhtemelen şu anda güneşte geçirilen yaz anıları, havuz başında geçirilen dikkatsiz saatler ve arkadaşlarınızla barbekü yapmakla doludur, ancak bu akademik gerçeklik kontrolü yakında sizi korkutacak – ve buna hazırlanmaya başlasanız iyi olur. Bu süreci olabildiğince tehditkar hale getirmek için, Amazon ve Walmart gibi perakendecilerdeki okul temel malzemeleriyle ilgili kaçırılmaması gereken fırsatlar için çok geniş bir yer aradık. Aşağıdaki en iyi okula dönüş fırsatlarıyla bir MacBook, sırt çantaları ve daha fazlasını stoklayın.

En iyi genel okula dönüş indirimi

neden beğendik

Apple, öğrencilere çok ihtiyaç duydukları bazı dönem öncesi TLC’yi sunmak için her yıl en iyi ürünlerinde eğitim fiyatlandırması uygular. Bu yıl farklı değil. Apple’ın BTS indirimi (“okula dönüş”, Güney Koreli erkek grubu değil), 899 ABD Doları’ndan MacBook Air’leri (artı satın alındığında 150 ABD Doları ücretsiz hediye çeki), 1.199 ABD Doları’ndan MacBook Pro’ları (150 ABD Doları hediye çekiyle birlikte), 549 ABD Doları’ndan (artı 100 ABD Doları hediye çeki) ve daha fazlasını içerir. Apple’ın satışı onur sistemine göre çalışır, yani fırsatlardan yararlanmak için öğrenci durumunuzu bir kimlikle doğrulamanız gerekmez. Dürüstlük en iyi politikadır, ama hepimiz özünde akademisyeniz, değil mi? Apple Music’te yalnızca öğrencilere özel tasarruf elde etmek istiyorsanız (üç aylık ücretsiz dinleme ve ücretsiz Apple TV+ erişimi ile ayda 5,99 ABD doları), irade yine de kimliğinizi Unidays aracılığıyla doğrulamanız gerekir.

En iyi dizüstü bilgisayar fırsatı

neden beğendik

2020 Apple MacBook Air (13 inç, 8 GB RAM, 256 GB) şu anda Amazon’da Apple’dan 249,01 ABD doları daha ucuza satılıyor, bu nedenle dikkatinizi çekmek (ve size biraz tasarruf etmek) için bu anlaşmayı öne ve merkeze koyuyoruz. M1 çipi, size önceki nesil MacBook Air’den 3,5 kata kadar daha hızlı performans sağlayacak kadar güçlüdür ve net, geniş Retina ekranı, büyüleyici çözünürlükte doğaya yakın görüntüler sağlar. 8 GB bellek, bir milyar sekme açık olsa bile dizüstü bilgisayarınızın gecikmeyeceği ve bunun için ihtiyacınız olan tüm uygulamaları indirebileceğiniz anlamına gelir. Bu güçlü Apple bilgisayarın yardımıyla sınıfta notlar alın, ödevler üzerinde işbirliği yapın, grafik tasarım projelerini tamamlayın ve çok daha fazlasını yapın.

Daha fazla dizüstü bilgisayar fırsatı

En iyi sırt çantası anlaşması

neden beğendik

Bez bez çantalar şu sıralar çok revaçta olsa da, sırt çantaları sizi sırt ağrısı ve omuz morluklarından kurtaracak zamansız bir okul vazgeçilmezidir. Örneğin bu Adidas Excel 6 Sırt Çantası, ağır ders kitaplarını taşımanın yükünü hafifleten yaylı omuz askılarına sahiptir. Ayrıca hareket halindeyken düzenlemeyi kolaylaştıran iki ana bölme ve iki küçük fermuarlı cep ile birlikte gelir. Yukarıda belirtilen bölmelerden biri, yukarıda listelediğimiz dizüstü bilgisayar fırsatlarını zaten görüyorsanız, 15 inçlik bir dizüstü bilgisayara güvenli bir şekilde uyan bir iç bölmeye sahiptir.

Daha fazla sırt çantası fırsatı

Okul gereçlerinde en iyi fırsat

neden beğendik

Kabul edelim: bir okul yılına her zaman eksiksiz tükenmez kalem, kurşun kalem ve diğer yazı gereçleriyle başlarsınız. Sonunda, çantanızda kalan bir kalem varsa şanslısınız (ve bu bile muhtemelen kaba durumda). Sharpie S-Gel jel kalemlerle ilgili bu fırsattan yararlanarak sınıf arkadaşlarından okul malzemeleri ödünç almak zorunda kalmanın sıkıntısını ortadan kaldırın. Sharpie’nin “leke yok, akma yok” teknolojisi endişelenmeden yazmanıza olanak tanırken, kalemin yüksek kaliteli kauçuk tutma yeri ve yoğun renkleri, daha fazlası için Amazon’a geri dönmenizi sağlayacak.

Okul gereçlerinde daha fazla fırsat

En iyi teknoloji anlaşması

neden beğendik

Apple Pencil (1. nesil), okul gününüzde devam eden tüm eskiz, resim ve not alma işlemleri için mükemmeldir. Bu teknoloji aracıyla çizgi kalınlığını, gölgelemeyi ve diğer sanatsal efektleri beğeninize göre ayarlayabileceksiniz. Apple Pencil, iPad Pro (10,5 inç) gibi çok çeşitli iPad modelleriyle eşleştirilebilir, ancak onu 10. nesil bir iPad ile eşleştirmek için birlikte verilen adaptöre ihtiyacınız olacaktır. Mutlu karalamalar!

Daha fazla teknoloji fırsatı

Teknory