En İyi OnePlus Pad fırsatı: OnePlus Pad’i 50 $ indirimle alın

50 $ TASARRUF EDİN: 2 Ocak’tan itibaren Amazon’da yalnızca 429,99 $ karşılığında OnePlus Pad’i (WiFi + hücresel, 128 GB) edinin. Bu %10’luk bir indirim. Yeni yıl için yeni bir tablete para harcamak istiyorsanız ufkunuzu biraz genişletip yeni bir şeyler denemek isteyebilirsiniz. Çinli tüketici elektroniği üreticisi OnePlus, halihazırda uygun fiyatlı ve performans odaklı Android akıllı telefon […]

En İyi OnePlus Pad fırsatı: OnePlus Pad’i 50 $ indirimle alın

50 $ TASARRUF EDİN: 2 Ocak’tan itibaren Amazon’da yalnızca 429,99 $ karşılığında OnePlus Pad’i (WiFi + hücresel, 128 GB) edinin. Bu %10’luk bir indirim.


Yeni yıl için yeni bir tablete para harcamak istiyorsanız ufkunuzu biraz genişletip yeni bir şeyler denemek isteyebilirsiniz. Çinli tüketici elektroniği üreticisi OnePlus, halihazırda uygun fiyatlı ve performans odaklı Android akıllı telefon yelpazesiyle tanınıyor. Artık OnePlus Pad ile Android tablet pazarına da yayıldı. 479,99 dolarlık taban fiyatıyla zaten iPad ile uyumlu uygun fiyatlı bir seçenektir ve şu anda devam eden indirim sayesinde daha da ucuza alabilirsiniz.

2 Ocak itibarıyla OnePlus Pad’i Amazon’da yalnızca 429,99 dolara satın alabilirsiniz. Bu, 479,99 dolarlık normal fiyatından 50 dolar indirim ve %10 tasarruf anlamına geliyor. 500 dolardan daha az bir ücret karşılığında, kesinlikle hiç de fena olmayan, geçerli bir iPad rakibine sahip olabilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ:

En iyi tabletler: iPad’ler harikadır, ancak kelimenin tam anlamıyla başka bir şey denediniz mi?

Bu tablet mükemmel bir performans sergiliyor ve Mashable eleştirmeni Alex Perry’ye göre çeşitli yönlerden iPad’den “daha iyi olabilir”. 2800×2000 çözünürlük ve 144Hz yenileme hızına sahip 11 inç LCD ekrana, Dimensity 9000 yonga setine, 8 GB RAM’e, 128 GB depolama alanına ve hem WiFi hem de hücresel veri özelliklerine sahiptir. Alüminyum gövdesi ve kavisli camıyla hafiftir, bu da onu süper taşınabilir hale getirir ve hareket halindeyken zorlu görevler için mükemmeldir. Hatta 13MP arka kamera ve 8MP ön kameraya sahip.

Perry, OnePlus pad’i 10. nesil iPad’e göre daha büyük ve daha yüksek çözünürlüğü, gelişmiş yenileme hızı ve bol miktarda depolama alanı nedeniyle övdü. Perry, “Genel olarak konuşursak, kaliteli performansı ve düzgün (sınırlayıcı da olsa) bölünmüş ekran özelliği sayesinde kullanımı eğlenceli” diye yazdı.

Mashable Fırsatları

Tablet dünyasına dalmaya ve başka bir şey denemeye hazırsanız, burası başlamak için harika bir yerdir. 50 tl indirimle kaçırmayın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow