En iyi PC optimize edici araç anlaşması

TL;DR: PC Services Optimizer 4 için ömür boyu lisans(Yeni bir sekmede açılır) 16,47 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %33 tasarruf etmenizi sağlar. Hiç kimse yavaş…laggy bir bilgisayardan hoşlanmaz. Özellikle oyun oynamak gibi çok önemli görevler için kullanıyorsanız. Veya elbette iş görevlerini tamamlamak. Windows masaüstü bilgisayarınızın performansını artırmanın bir yolunu arıyorsanız, üzülmeyin. PC Services Optimizer […]

En iyi PC optimize edici araç anlaşması

TL;DR: PC Services Optimizer 4 için ömür boyu lisans(Yeni bir sekmede açılır) 16,47 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %33 tasarruf etmenizi sağlar.


Hiç kimse yavaş…laggy bir bilgisayardan hoşlanmaz. Özellikle oyun oynamak gibi çok önemli görevler için kullanıyorsanız. Veya elbette iş görevlerini tamamlamak. Windows masaüstü bilgisayarınızın performansını artırmanın bir yolunu arıyorsanız, üzülmeyin. PC Services Optimizer 4 için bu ömür boyu lisans(Yeni bir sekmede açılır) bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasına ve etkileyici bir performans için kaynakları serbest bırakmasına yardımcı olmak için ihtiyacınız olan yazılımdır. Bilgisayarınızı sık kullanıyorsanız, bu fırsattan büyük ölçüde yararlanabilirsiniz. Sınırlı bir süre için indirimde ve sınırlı bir süre için 16,47 £ indirimli olarak alabilirsiniz.

PC Services Optimizer ile, yazılımı çalıştırmak söz konusu olduğunda birkaç seçeneğiniz vardır. Hangi hizmetlerin sizin için en iyi sonucu verdiğini görmek için otomatik ayarlamayı veya daha fazla kontrol için manuel ayarlamayı kullanabilirsiniz. Bilgisayarınız optimize edilirken özgürce oyun oynamanıza izin veren oyun modunu da kullanabilirsiniz. Tüm Roblox, COD ve Minecraft oyuncularından bahsediyoruz.

Pişmanlık mı yaşıyorsunuz? PC Optimizer 4, Windows hizmetleri başlangıç ​​yapılandırmanızda bu veya başka herhangi bir yazılım tarafından yapılan değişiklikleri geri alabilen Rescue Center ile birlikte gelir. Bilgisayarınızın tercihlerini belirli senaryolara veya kullanıcı profillerine uyacak şekilde ayarlamak için ayar ayarlarınızı kaydedebilir ve uygulayabilirsiniz.

Bu yazılım, yeni optimizasyonlar, iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri olduğunda haberdar olabilmeniz için otomatik güncellemeler sağlar. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda size yardımcı olması için PC Optimizer’ın 7/24 üstün destek hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

PC Services Optimizer 4’e ömür boyu erişiminiz olacak(Yeni bir sekmede açılır) bu nedenle, indirimdeyken 16,47 £ olan indirimli fiyatından yararlanmayı unutmayın. Deneyimli bir kullanıcı veya acemi olmanız farketmez, bu yardımcı yazılımla Windows’unuzun genel performansını daha erişilebilir ve daha kolay kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Teknory