En iyi posta yedekleme fırsatı: Mail Backup X’te %72 indirim

TL;DR: Mail Backup X 41,02 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %72 tasarruf etmenizi sağlıyor. Çoğumuz cihazlarımızı yedekleme trenine yıllar önce bindik. Telefonumuza, tabletimize veya bilgisayarımıza bir şey olursa kişilerimiz, mesajlarımız ve fotoğraflarımız bulutta güvende ve emniyette olacaktır. Peki ya e-postalar? Bunları da yedeklemezsek, yıllarca süren önemli kayıtları, bilgileri veya iletişimleri kaybedebiliriz. Mail Backup X, […]

TL;DR: Mail Backup X 41,02 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %72 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Çoğumuz cihazlarımızı yedekleme trenine yıllar önce bindik. Telefonumuza, tabletimize veya bilgisayarımıza bir şey olursa kişilerimiz, mesajlarımız ve fotoğraflarımız bulutta güvende ve emniyette olacaktır. Peki ya e-postalar? Bunları da yedeklemezsek, yıllarca süren önemli kayıtları, bilgileri veya iletişimleri kaybedebiliriz.

Mail Backup X, kullandığınız herhangi bir platformda e-postaları yedeklemeyi, arşivlemeyi ve geri yüklemeyi kolaylaştırır. Ayrıca kupon gerekmeden sadece 41,02 £ karşılığında ömür boyu abonelik alabilirsiniz.

Donanım arızası, kazara silinme, siber saldırılar ve virüslerin tümü e-postalarımızın güvenliğini tehdit ediyor. Başlarına bir şey gelene kadar eski e-postaların ulaşılabilir olmasına ne kadar güvendiğimizin farkında değiliz. Yarına hazırlanmak için bugün başlayın:

  • Posta istemcilerinizi ve hizmetlerinizi Mail Backup X’e bağlayın. Şu anda Apple Mail, Outlook, Gmail, Office 365, Exchange, Yahoo ve daha fazlası için destek mevcuttur.

  • Mail Backup X, depolama alanından tasarruf etmek için dosyalarınızı arşivlere sıkıştırır. Bu dosyaları sabit sürücünüze veya bir bulut depolama platformuna kaydetme seçeneğiniz vardır.

  • Güçlü AES 256 bit şifreleme, dosyalarınızı bir parolayla koruyarak yalnızca sizin görebilmenizi sağlar.

Dosyalarınız sabit sürücünüze veya bulut depolama alanına alındıktan sonra istediğiniz zaman Mail Backup X arşivlerindeki dosyaları arayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Bu, tüm e-posta hesaplarınızı tek bir yerden yönetmek için yararlı olabilir ve elbette bir bilgisayar virüsü veya siber saldırı durumunda kaybolan dosyaları geri yüklemenin bir yolu olabilir.

E-posta dünyanızı iki cihaz için Mail Backup X Bireysel Sürümü ile güvence altına alın, şimdi yalnızca £41,02.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow