En İyi Prime Day 2023 fırsatı: Kindle Paperwhite’da %36 indirim

TL;DR: Kindle Kağıt Beyazı(yeni bir sekmede açılır) bu Prime Day’de 89,99$’a satılıyor. Bu fırsat 12 Temmuz’a kadar geçerlidir. En iyi Prime Day fırsatları hakkında çok gürültü yapıyoruz ve AirPod’lardan iPad’lere kadar her şeyde göze çarpan teklifleri vurguluyoruz. Bu tür ürünler Prime Day sırasında her zaman popülerdir, ancak günü gerçekten kazanan Amazon’un kendi cihazlarıdır. Prime Day […]

TL;DR: Kindle Kağıt Beyazı(yeni bir sekmede açılır) bu Prime Day’de 89,99$’a satılıyor. Bu fırsat 12 Temmuz’a kadar geçerlidir.


En iyi Prime Day fırsatları hakkında çok gürültü yapıyoruz ve AirPod’lardan iPad’lere kadar her şeyde göze çarpan teklifleri vurguluyoruz. Bu tür ürünler Prime Day sırasında her zaman popülerdir, ancak günü gerçekten kazanan Amazon’un kendi cihazlarıdır.

Prime Day boyunca her türlü akıllı hoparlör, akış çubuğu ve tablet için fırsatlar bulabilirsiniz, ancak Kindle Paperwhite kalabalığın arasından sıyrılıyor. Bu son derece popüler e-okuyucu, sınırlı bir süre için %36 tasarruf edebileceğiniz için Prime Day’de bir kez daha ses getiriyor.

Kindle Kağıt Beyazı(yeni bir sekmede açılır) bu Prime Day’de 89,99$’a satılıyor ve liste fiyatından 50$ tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu fırsat 12 Temmuz’a kadar geçerlidir, bu nedenle bu düşük fiyatı güvence altına almak için hızlı hareket edin. Bu cihaz var bu fiyata hiç bulunmadı(yeni bir sekmede açılır)bu yüzden gerçekten kaçırmanızı istemeyiz.

Kindle Paperwhite, 6,8 inçlik bir ekrana ve daha ince çerçevelere, ayarlanabilir sıcak ışığa, 10 haftaya kadar pil ömrüne ve önceki nesle kıyasla daha hızlı sayfa çevirme özelliklerine sahiptir. Önü düz tasarım ve 300 ppi parlamayan ekran, gerçek kağıt gibi okunur ve tek bir şarj haftalarca sürer.

Kindle Paperwhite’da %36 tasarruf edin(yeni bir sekmede açılır) bu Başbakan Günü.

Teknory