En İyi Prime Day Kindle fırsatları 2023

GÜNCELLEME: 11 Temmuz 2023, 21:30 GMT-4 Bu hikaye, Amazon Prime Day 2023’ün en son Kindle fırsatlarıyla güncellendi. Okuyucular ve kitapseverler için çok iyi haberlerimiz var: En iyi Prime Day Kindle fırsatları bu yazı itibariyle resmen yayında. Kindle açık ara en popüler e-okuyucu ve onu almanın en iyi zamanı, şu anda devam eden Prime Day gibi […]

En İyi Prime Day Kindle fırsatları 2023

GÜNCELLEME: 11 Temmuz 2023, 21:30 GMT-4 Bu hikaye, Amazon Prime Day 2023’ün en son Kindle fırsatlarıyla güncellendi.


Okuyucular ve kitapseverler için çok iyi haberlerimiz var: En iyi Prime Day Kindle fırsatları bu yazı itibariyle resmen yayında. Kindle açık ara en popüler e-okuyucu ve onu almanın en iyi zamanı, şu anda devam eden Prime Day gibi bir Amazon Prime tasarruf etkinliği sırasında. Bu yıl Prime Day 2023, 11 Temmuz ve 12 Temmuz tarihlerinde 48 saatin üzerinde gerçekleşiyor. Her zaman olduğu gibi, indirimin manşet anlaşmaları ciddi Amazon cihaz indirimlerini içeriyor(yeni bir sekmede açılır) (ve dolayısıyla Kindle indirimleri) ve Kindles’ın sadece 65 dolardan başlayan satışta olduğunu görüyoruz.

AYRICA BAKINIZ:

Tarihlerden yalnızca davetlilere özel fırsatlara kadar Prime Day 2023 hakkında bilmeniz gereken her şey

Bizim gibiyseniz, tüm kitaplarınızı saklayacak yeriniz kalmadı, bu da hemen bir Kindle e-okuyucu denemenizin nedenlerinden sadece biri. Okuma listenize kitapları bitirmekten çok daha hızlı ekliyorsanız, bir e-okuyucu denemek isteyebilirsiniz. Tüm bir kitaplığı depolayabilen ince, taşınabilir bir cihaza sahip olmanın rahatlığı, size yıllık okuma hedeflerinizden vazgeçmeniz için bir neden daha verebilir – artı, Goodreads sayısının arttığını görmek gibisi yoktur.

Amazon, 2022’de yeni nesil Kindle ürünlerini piyasaya sürdüğü için Prime Day 2023, eski model bir Kindle’ınız varsa yükseltme yapmak için harika bir bahane. not alma Kindle Scribe da. Her iki ürün de rekor düşük fiyatlarda ve indirimler sona ermeden önce en iyi Prime Day Kindle fırsatlarını satın almanızı öneririz.

Not: Yeni eklenen tüm anlaşmalar, ✨ile uğraşırken, ???? tüm zamanların en düşük fiyatına düştü. ile fırsatlar üstü çizili Yazma sırasında ya satıldı ya da süresi doldu.

Genel olarak en iyi Kindle anlaşması

neden beğendik

Prime Day her zaman bazı kaçırılmayacak Amazon cihaz fırsatlarını getirir ve bu yılın en iyi Prime Day Kindle fırsatlarından bazıları son derece caziptir. İlk olarak, yakın zamanda yükseltilmiş giriş seviyesi Kindle’a sahibiz (2022 sürümü)(yeni bir sekmede açılır)sadece 64,99 dolardan başlayan fiyatlarla. Sürümün can sıkıcı kilit ekranı reklamları içerdiğini unutmayın, bu nedenle reklamsız Kindle’ı seçmenizi öneririz.(yeni bir sekmede açılır)Prime Day için de satışta olan .

neden beğendik

Kindle Kağıt Beyazı(yeni bir sekmede açılır) artık Amazon’un en yeni Kindle’ı değil, ama yine de dünyanın en iyi e-okuyucularından biri. Ve Amazon’un Kindles’taki Prime Day satışının bir parçası olarak, 84,99 $ gibi rekor düşük bir fiyata ulaştı. Daha önce, Paperwhite’ın fiyatı 94,99$ olduğunda heyecanlanmıştık. Paperwhite 6,8 inçlik bir ekrana sahiptir, ancak onu normal Kindle’dan ayıran nedir? Paperwhite daha küçük kenarlara ve ayarlanabilir sıcak ışık ayarlarına sahiptir; pil ve ekran da biraz daha iyi.

Diğer Prime Day Kindle fırsatları

Çocuklar için en iyi anlaşma

neden beğendik

Çocuklar için bu güvenilir küçük e-okuyucu(yeni bir sekmede açılır) uygulamalara, videolara veya oyunlara erişim sağlamaz; bu, çocuğunuzun yalnızca okumaya odaklanabileceği anlamına gelir (ve bunu, birlikte verilen bir yıllık ücretsiz Amazon Kids+ aboneliğinin yardımıyla yapabilirsiniz). Böylece Kindle, küçüklerinizi hayat boyu okuyucular haline getirmeye yardımcı olmak için binlerce çocuk dostu kitaptan oluşan bir kitaplık sağlar. Bu Kindle su geçirmez değildir, ancak bir kılıfla birlikte gelir.

Diğer Kindle Kids fırsatları

Kindle kapak fırsatları

neden beğendik

Kindle cihazlarındaki en iyi Prime Day fırsatları, Kindle kılıfları ve aksesuarlarında bazı büyük indirimleri de içerir. Bazı resmi Amazon marka kılıflar indirimde olsa da (ve size kolaylık olması için aşağıda listelenmiştir), en iyi seçimimiz bu basit CoBak kılıfıdır.(yeni bir sekmede açılır) yüzde 76’lık çok etkileyici bir indirime sahip yeni çıkan 2022 Kindle için.

Daha fazla Kindle kapak fırsatı

Teknory