En iyi reklam engelleyici fırsatı: AdGuard Aile Planında %80 indirim

TL;DR: Bir AdGuard Aile Planına ömür boyu abonelik 19,74 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlar. Ortalama bir kişi arasında görecek Günde 4.000 ve 10.000 reklam(yeni bir sekmede açılır), Her gün. Bu rakam tamamen saçma gelebilir, ancak bunların çoğu sadece interneti kullanmaktan geliyor. İstediğiniz zaman balkabağı yiyen kirpilerin videolarını bulabilmeniz ne kadar […]

En iyi reklam engelleyici fırsatı: AdGuard Aile Planında %80 indirim

TL;DR: Bir AdGuard Aile Planına ömür boyu abonelik 19,74 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlar.


Ortalama bir kişi arasında görecek Günde 4.000 ve 10.000 reklam(yeni bir sekmede açılır), Her gün. Bu rakam tamamen saçma gelebilir, ancak bunların çoğu sadece interneti kullanmaktan geliyor. İstediğiniz zaman balkabağı yiyen kirpilerin videolarını bulabilmeniz ne kadar dikkat çekici olsa da, internet reklamlarla doludur – ve bunların çoğunu engellemek için oldukça gelişmiş bir yazılım gerekir.

AdGuard, çevrimiçi gördüklerinizi kontrol etmenize yardımcı olur ve AdGuard Aile Planı, günlük reklam kotanızı düşürmenize yardımcı olmaktan fazlasını yapar. Birden çok cihazda reklamları engellemeye, ağınızı korumaya ve cihazlarınızın ne tür içeriğe erişebileceğini yönetmeye başlamak istiyorsanız, yalnızca 19,74 £ karşılığında ömür boyu AdGuard Aile Planı aboneliği elde edin.

AdGuard’ın Aile Planı üç hizmet sunar. İlk olarak, sinir bozucu tüm web sitesi banner’ları, pop-up’ları ve video reklamlarıyla ilgilenmesi gereken son derece kapsamlı bir reklam engelleyici elde edersiniz. Her video arasında birden fazla atlanamayan reklam için durmadığınızda, bir YouTube oynatma listesinden ne kadar hızlı geçebileceğinize şaşırabilirsiniz. AdGuard bir reklamı kaçırırsa, size onu manuel olarak engellemeniz için araçlar sunar.

Reklamlar can sıkıcıdır, ancak kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı web siteleri, zamanınızı boşa harcamaktan çok daha fazlasını yapabilir. Siber güvenlik tehditleri daha yaygın hale gelmiş olabilir, ancak bunları önleme araçları da daha iyi hale geldi. AdGuard, bağlı dokuz cihazınızı kötü amaçlı yazılım, kimlik avı ve çevrimiçi izleyicilerden korumaya yardımcı olur. AdGuard uygulamanızdan sizi tam olarak kimin izlemeye çalıştığını bile görebilirsiniz.

Çocuklarınız çevrimiçi olacaksa, AdGuard aboneliğinizi kullanarak internette gezinirken onları güvende tutabilirsiniz. Uygunsuz ve yetişkinlere uygun içeriğe erişimi kısıtlayan özel filtreler ayarlayın. Çocuklarınız ister okul için ister eğlence için çevrimiçi oluyorlar, AdGuard uygulamanızdaki bir düğmeyi çevirerek ne göreceklerine karar verebilirsiniz.

Reklamlar, izleyiciler olmadan veya çocuklarınızın internette nelerle karşılaşacağını düşünmeden göz atın. 19,74 £ karşılığında ömür boyu AdGuard Aile Planı edinin.

Teknory