En iyi Samsung Galaxy Watch 6 ön sipariş fırsatı: Amazon’da yeni akıllı saat için ön sipariş verdiğinizde 50 dolarlık bir hediye kartı ve saat kayışı kazanın.

50$ HEDİYE KARTI VE SAAT BANDI: 10 Ağustos’tan itibaren, Amazon’da Samsung Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic için ön sipariş vererek 50 ABD doları değerinde bir Amazon hediye kartı ve saat kayışı kazanın. Yeni bir akıllı saat mi arıyorsunuz? Samsung Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic modelleri yarın, 11 Ağustos Cuma […]

En iyi Samsung Galaxy Watch 6 ön sipariş fırsatı: Amazon’da yeni akıllı saat için ön sipariş verdiğinizde 50 dolarlık bir hediye kartı ve saat kayışı kazanın.

50$ HEDİYE KARTI VE SAAT BANDI: 10 Ağustos’tan itibaren, Amazon’da Samsung Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic için ön sipariş vererek 50 ABD doları değerinde bir Amazon hediye kartı ve saat kayışı kazanın.


Yeni bir akıllı saat mi arıyorsunuz? Samsung Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic modelleri yarın, 11 Ağustos Cuma günü piyasaya çıkıyor. biraz daha ileride, yeni saatinizde size biraz geri tepme sağlayacak bir anlaşmadan yararlanmak için Amazon’u vursanız iyi edersiniz.

10 Ağustos’tan itibaren Amazon’da Galaxy Watch 6’nın her iki modeli için ön sipariş verebilir ve satın alma işleminizle birlikte 50 ABD doları tutarında ücretsiz hediye çeki ve saat kayışı kazanabilirsiniz. Galaxy Watch 6 299,99 dolardan ve Galaxy Watch 6 Classic 399,99 dolardan başlıyor. Bir hediye kartı şeklinde 50 $ indirimle, bu size bir ekran koruyucu veya başka aksesuarlar almanız için biraz para bırakır. Bu fırsat tüm saat boyutları için de geçerlidir.

Galaxy Watch 6, daha modern bir görünümle yenilendi. Çerçevesi daha az belirgindir ve Gümüş ve Grafit’e ek olarak yeni bir Altın renk grubuna sahip daha zarif, zarif saati alabilirsiniz. Eski modellerin form faktörünü tercih ediyorsanız, dönen çerçeveye ve iki renge sahip olan Galaxy Watch Classic’i seçebilirsiniz: Gümüş ve Siyah. Her iki modelde de 2 GB RAM, 16 GB depolama ve 30 ila 40 saatlik uzun bir pil ömrü elde edeceksiniz. Tabii ki, tipik olarak Samsung’un Galaxy serisiyle birlikte gelen aynı akıllı saat özellikleri paketini de bekleyebilirsiniz: sağlık ve fitness takibi, telefon görüşmeleri ve bildirimler, ödemeler ve daha fazlası.

Bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız acele edin çünkü her iki saat modelinin de çıkışına sadece bir gün kaldı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow