En İyi Siber Pazartesi 2022 fırsatı: Kindle Paperwhite’da 35 £ indirim

£ 35 TASARRUF EDİN: Kindle Kağıt Beyazı(yeni bir sekmede açılır) bu Siber Pazartesi’de 94,99 £’a satılıyor ve liste fiyatından %27 tasarruf etmenizi sağlıyor. Fiyat 100 Sterlin’in altına düştüğünde Kindle Paperwhite için biraz acele olma eğilimindedir. Eh, o zaman bir kez daha geldi, bu yüzden lütfen düzenli bir sıra oluşturun. Kindle Kağıt Beyazı(yeni bir sekmede açılır) […]

En İyi Siber Pazartesi 2022 fırsatı: Kindle Paperwhite’da 35 £ indirim

£ 35 TASARRUF EDİN: Kindle Kağıt Beyazı(yeni bir sekmede açılır) bu Siber Pazartesi’de 94,99 £’a satılıyor ve liste fiyatından %27 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Fiyat 100 Sterlin’in altına düştüğünde Kindle Paperwhite için biraz acele olma eğilimindedir. Eh, o zaman bir kez daha geldi, bu yüzden lütfen düzenli bir sıra oluşturun.

Kindle Kağıt Beyazı(yeni bir sekmede açılır) bu Siber Pazartesi’de 94,99 £’a satılıyor ve liste fiyatından %27 tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu £ 35 indirimi 28 Kasım’a kadar geçerlidir, bu nedenle bu tasarrufu güvence altına almak için bolca zamanınız var. Anlaşma o zaman değişmeyecek, öyleyse ne bekliyorsun?

Kindle Paperwhite, özellikle yılın bu zamanında her zaman popülerdir. Bu popüler e-okuyucular pek çok Noel listesinde yer alıyor ve bir Siber Pazartesi anlaşması, bazı insanların bu yıl sevdiklerini tedavi etmek için ihtiyaç duyduğu son hamle olabilir. Bu anlaşma ayrıca üç aylık ücretsiz Kindle Unlimited ile birlikte gelir, böylece alıcı ayrıca milyonlarca kitaba, binlerce sesli kitaba ve seçilen dergi aboneliklerine erişim elde eder.

Kindle Paperwhite’ın neden olduğunu anlamak kolaydır.(yeni bir sekmede açılır) çok popüler 6,8 inç ekran ve daha ince çerçeveler, ayarlanabilir sıcak ışık, 10 haftaya kadar pil ömrü ve önceki nesle kıyasla daha hızlı sayfa çevirme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda parlak güneş ışığında bile gerçek kağıt gibi okuyan, ön yüzeyi düz tasarıma ve 300 ppi parlama yapmayan ekrana ve plajda, havuz kenarında veya banyoda okumanıza ve dinlenmenize olanak tanıyan su geçirmez tasarıma sahiptir.

Bu Siber Pazartesi günü Kindle Paperwhite’da £35 tasarruf edin.

Teknory