En iyi teknoloji fırsatı: Taşınabilir 3’ü 1 arada kablosuz şarj istasyonu, şimdi 48 ABD doları

TL;DR: 9 Temmuz’dan itibaren sahip olabilirsiniz. MagStack Yüzer Standlı Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu(yeni bir sekmede açılır) 74,99 $ yerine sadece 47,99 $’a — bu %36’lık bir tasarruf demektir. Birden fazla cihaza sahip olmak, üretkenlik ve eğlence için cihazlar arasında hokkabazlık yapma rahatlığını sağlar, ancak bir uyarı var: Organize etmeye zahmet edemeyeceğiniz kadar […]

En iyi teknoloji fırsatı: Taşınabilir 3’ü 1 arada kablosuz şarj istasyonu, şimdi 48 ABD doları

TL;DR: 9 Temmuz’dan itibaren sahip olabilirsiniz. MagStack Yüzer Standlı Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu(yeni bir sekmede açılır) 74,99 $ yerine sadece 47,99 $’a — bu %36’lık bir tasarruf demektir.


Birden fazla cihaza sahip olmak, üretkenlik ve eğlence için cihazlar arasında hokkabazlık yapma rahatlığını sağlar, ancak bir uyarı var: Organize etmeye zahmet edemeyeceğiniz kadar çok şarj cihazınız kaldı. Cihazlarınız farklı üreticilerden olduğunda ve bir şarj cihazı aynı cihazları barındıramadığında daha da zordur.

Cihazlarınızı kablosuz olarak çalıştırmak için merkezi bir hub arıyorsanız(yeni bir sekmede açılır), MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu, Yüzer Sehpa ve 20W Adaptör ile bu fırsattan yararlanmak isteyebilirsiniz. iPhone, Apple Watch (herhangi bir model), AirPods (Pro veya başka türlü) ve diğer Qi uyumlu cihazlar dahil olmak üzere üç cihazı aynı anda çalıştırmanıza olanak tanır. Normalde 74,99 dolardan satılıyor, ancak 47,99 dolardan satışta yakalayabilirsiniz.

Diğer sıradan şarj istasyonlarının aksine, MagStack tamamen MagSafe uyumludur, yani Apple cihazlarını güvenle iki kat daha hızlı şarj edebilir. Örnek olarak, standart Qi özellikli şarj cihazları maksimum 7,5 watt çıkış sağlayabilirken, MagSafe şarj cihazı 15 watt sağlayabilir. iPhone’unuzu çok daha hızlı doldurursunuz ve tekrar kullanmak için beklemezsiniz.

Ancak telefonunuzu şarj olurken kullanmak isterseniz, MagStack’i dönüştürebilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) video oynatma, FaceTiming arkadaşları ve daha fazlası için hareketli bir standa dönüştürün. Apple Watch’unuzu tek başına şarj etmeniz gerekiyorsa, onu üçgen moduna katlamanız yeterlidir. Yeriniz kısıtlıysa, tek cihazlık bir şarj cihazına da katlayabilirsiniz. Tabii ki her zaman tüm şarj noktalarını büyütme ve üçünü de aynı anda kullanma seçeneğiniz vardır.

Bu taşınabilir şarj istasyonu(yeni bir sekmede açılır) ayrıca iPhone’unuzu sabit tutmak için manyetik otomatik hizalama özelliğine sahiptir. Ve MagSafe metal halka aksesuarını, MagSafe olmayan telefon kılıflarıyla veya Qi kablosuz şarjı kullanan herhangi bir cihazla kullanmak için uyarlayabilirsiniz.

Yüzer Standlı MagStack Katlanabilir 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonuna sahip olabilirsiniz (yeni bir sekmede açılır)ve şu anda Mashable Shop’ta yalnızca 47,99$’a (kayıtlı olarak 74,99$) bonus 20W adaptör — kupon gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory