En iyi ücretsiz VPN nedir? ProtonVPN’de en iyi fırsat

EN İYİ ÜCRETSİZ VPN: ProtonVPN’in ücretsiz sürümü, üç ülkedeki 24 sunucuya erişim, uygun bağlantı hızları ve verilerinizi ve kimliğinizi koruyan katı bir kayıt tutmama politikası sağlar. Akış sitelerinin kilidini açmak istiyorsanız, yükseltmeyi düşünün. En iyi VPN’ler için ödeme yapmak gerçekten gerekli mi? Bu büyük bir soru ve ProtonVPN’in kapsamlı ücretsiz sürümüyle yanıtlamaya çalıştığı bir soru. […]

En iyi ücretsiz VPN nedir?  ProtonVPN’de en iyi fırsat

EN İYİ ÜCRETSİZ VPN: ProtonVPN’in ücretsiz sürümü, üç ülkedeki 24 sunucuya erişim, uygun bağlantı hızları ve verilerinizi ve kimliğinizi koruyan katı bir kayıt tutmama politikası sağlar. Akış sitelerinin kilidini açmak istiyorsanız, yükseltmeyi düşünün.


En iyi VPN’ler için ödeme yapmak gerçekten gerekli mi? Bu büyük bir soru ve ProtonVPN’in kapsamlı ücretsiz sürümüyle yanıtlamaya çalıştığı bir soru.

Ücretsiz VPN’lerin çoğu, onları temelde kullanılamaz hale getiren yakalamalar veya kısıtlamalarla birlikte gelir. Bant genişliği, veri kullanımı veya sunulan sunucu sayısıyla sınırlı olabilirsiniz. Bunların hepsi önemlidir, bu yüzden ücretsiz hizmetleri düşünmeli misiniz? ProtonVPN, sert sınırlamalar olmadan ücretsiz bir sürüm sunma eğilimini kırıyor.

ProtonVPN’in ücretsiz sürümü(Yeni bir sekmede açılır) üç ülkedeki 24 sunucuya erişim, uygun bağlantı hızları ve katı bir kayıt tutmama politikası sağlar. Veri kullanımıyla ilgili herhangi bir reklam veya sınırlama da yoktur. Kullanıcılar tek bir bağlantıyla sınırlıdır, ancak bu çoğu kullanıcıyı etkilemez.

Ek sunucular, daha yüksek hızlar ve daha fazla eşzamanlı bağlantı ile dünyanın dört bir yanından önde gelen akış sitelerine erişmek istiyorsanız, ProtonVPN Plus’a yükseltmeyi düşünmelisiniz.(Yeni bir sekmede açılır). ProtonVPN Plus’a iki yıllık abonelik 105,65 £ karşılığında satışta olup, sınırlı bir süre için liste fiyatından %50 tasarruf etmenizi sağlar. Bu indirimli plan, 30 günlük para iade garantisi ile gelir, böylece hizmetten tamamen memnun kalmazsanız paranızı geri alabilirsiniz.

Çevrimiçi verilerinizi ve kimliğinizi ProtonVPN ile koruyun.

Teknory