En iyi ücretsiz VPN: ProtonVPN’de en iyi fırsat

TL;DR: ProtonVPN’in ücretsiz sürümü, üç ülkedeki 24 sunucuya erişim, uygun bağlantı hızları ve verilerinizi ve kimliğinizi koruyan katı bir kayıt tutmama politikası sağlar. VPN’ler söz konusu olduğunda, herkes bir şeyi bilmek ister: En iyi VPN’ler için ödeme yapmanız gerekiyor mu? Bu büyük bir soru ve cevaplaması kolay olmayan bir şey. Ücretsiz VPN’lerin çoğu, onları temelde […]

En iyi ücretsiz VPN: ProtonVPN’de en iyi fırsat

TL;DR: ProtonVPN’in ücretsiz sürümü, üç ülkedeki 24 sunucuya erişim, uygun bağlantı hızları ve verilerinizi ve kimliğinizi koruyan katı bir kayıt tutmama politikası sağlar.


VPN’ler söz konusu olduğunda, herkes bir şeyi bilmek ister: En iyi VPN’ler için ödeme yapmanız gerekiyor mu? Bu büyük bir soru ve cevaplaması kolay olmayan bir şey.

Ücretsiz VPN’lerin çoğu, onları temelde kullanılamaz hale getiren ciddi yakalamalar veya kısıtlamalarla birlikte gelir. Bant genişliği, veri kullanımı veya sunulan sunucu sayısıyla sınırlı olabilirsiniz. Bunların hepsi önemlidir, bu yüzden ücretsiz hizmetleri düşünmeye değer mi? Bu ücretsiz hizmet ProtonVPN ise, cevap evettir.

ProtonVPN’in ücretsiz sürümü(Yeni bir sekmede açılır) üç ülkedeki 24 sunucuya erişim, uygun bağlantı hızları ve katı bir kayıt tutmama politikası sağlar. Veri kullanımıyla ilgili herhangi bir reklam veya sınırlama da yoktur. Kullanıcılar tek bir bağlantıyla sınırlıdır, ancak bu, ProtonVPN’e etkileme şansı vermenizi engellememelidir.

ProtonVPN’in ücretsiz hizmeti etkileyicidir, ancak bazı kullanıcılar daha fazla özellik gerektirebilir. Ek sunucular, daha yüksek hızlar ve daha fazla eşzamanlı bağlantı ile dünyanın dört bir yanından önde gelen akış sitelerine erişmekle ilgileniyorsanız, ProtonVPN Plus’a yükseltmeyi düşünmelisiniz(Yeni bir sekmede açılır). ProtonVPN Plus’a iki yıllık abonelik 105,65 £ karşılığında satışta olup, sınırlı bir süre için liste fiyatından %50 tasarruf etmenizi sağlar. Bu indirimli plan ayrıca 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir.

Çevrimiçi dünyanızı ProtonVPN ile koruyun.

Teknory