En iyi yazılım fırsatı: Mac veya Windows için Microsoft Office 40 ABD Doları karşılığında satışta

TL;DR: 12 Ağustos’tan itibaren alabilirsiniz. Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2021 Ve Windows için Microsoft Office Professional 2021 219,99$ yerine sadece 39,99$’a — %82 tasarruf. Microsoft Office, dünyadaki en popüler program paketlerinden biri olarak bilinir. İster evden, ister ofiste veya her ikisinin bir karışımında çalışıyor olun, Microsoft Office’te bulunan uygulamalar on yıllardır işgücü […]

En iyi yazılım fırsatı: Mac veya Windows için Microsoft Office 40 ABD Doları karşılığında satışta

TL;DR: 12 Ağustos’tan itibaren alabilirsiniz. Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2021 Ve Windows için Microsoft Office Professional 2021 219,99$ yerine sadece 39,99$’a — %82 tasarruf.


Microsoft Office, dünyadaki en popüler program paketlerinden biri olarak bilinir. İster evden, ister ofiste veya her ikisinin bir karışımında çalışıyor olun, Microsoft Office’te bulunan uygulamalar on yıllardır işgücü araçları dünyasının temel direkleri olmuştur. Sınırlı bir süre için satışta olan, yalnızca 39,99 ABD Doları tutarındaki tek seferlik bir ödeme karşılığında Mac veya Windows için Microsoft Office için ömür boyu lisans alın.

Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2021, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams ve OneNote’u içerir. Bu tek seferlik satın alma, evde veya işte ömür boyu kullanım için Microsoft Office’i bir Mac’e yükler. Dijital teslimat ve indirme, yazılım lisans anahtarlarınıza ve indirme bağlantılarına anında erişmenizi sağlar.

Windows için Microsoft Professional 2021 size yukarıda belirtilen tüm uygulamaları sağlar – Excel ile elektronik tablolar oluşturun ve paylaşın, Word ile bir teklif yazın veya devam ettirin ve ekibinizle Teams üzerinde konuşun vb. vurgulanan düzen ve tasarım) ve bilgi yönetim aracı Access (raporlama, analiz ve referans için farklı türde bilgileri depolamak için).

Mac Microsoft Office 2021 lisansları için müşterilerin işletim sistemlerini Sürüm 11 Big Sur’a güncellemelerini ve Windows Microsoft Office 2021 lisansları için müşterilerin işletim sistemlerini Windows 10, 11’e güncellemelerini gerektirdiğini unutmamak önemlidir. Aylık ücret alan Microsoft 365’in aksine , bu anlaşma size ömür boyu erişim sağlar. Yinelenen abonelik maliyetleri yok — asla.

Aşağıdaki Microsoft Office sürümleri arasından seçim yapın ve hem profesyonel hem de özel hayatınızın hareketli geçmesine yardımcı olacak düşük bir fiyata ömür boyu sürecek klasik uygulamalara sahip olun:

• Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2021, 39,99 ABD dolarına (kayıtlı 219,99 ABD doları) satışta.
• Windows için Microsoft Office Professional 2021, 39,99 ABD Doları (kayıtlı 219,99 ABD Doları) karşılığında satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory