En iyi yazılım fırsatı: Mac veya Windows için Microsoft Office ömür boyu lisansı 30 ABD Doları karşılığında satışta

TL;DR: 2 Temmuz’dan itibaren ömür boyu abonelik alabilirsiniz. Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2021(yeni bir sekmede açılır) veya Windows için Microsoft Office Professional 2021(yeni bir sekmede açılır) 219,99$ yerine yalnızca 29,97$ — %86 tasarruf. İlk başta çok gibi görünmeyebilir, ancak bu yazılım abonelik ücretleri ciddi şekilde artmaya başlayabilir. Ayda birkaç dolar çok görünmeyebilir, […]

En iyi yazılım fırsatı: Mac veya Windows için Microsoft Office ömür boyu lisansı 30 ABD Doları karşılığında satışta

TL;DR: 2 Temmuz’dan itibaren ömür boyu abonelik alabilirsiniz. Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2021(yeni bir sekmede açılır) veya Windows için Microsoft Office Professional 2021(yeni bir sekmede açılır) 219,99$ yerine yalnızca 29,97$ — %86 tasarruf.


İlk başta çok gibi görünmeyebilir, ancak bu yazılım abonelik ücretleri ciddi şekilde artmaya başlayabilir. Ayda birkaç dolar çok görünmeyebilir, ancak yıllarca kullanacağınız yazılımlar içinse, ömür boyu lisans almak daha ucuz olabilir.

Yazılım aboneliklerinize daha ucuz bir alternatif bulmanın bir yolu var(yeni bir sekmede açılır). Anlaşma Günleri indirimi sırasında, Windows için Microsoft Office Professional 2021 veya Mac için Microsoft Office 2021 Home için ömür boyu lisans alabilirsiniz ve her ikisinden biri yalnızca 29,97 ABD dolarıdır. Yinelenen maliyetler yoktur ve bilgisayarınızın ömrü boyunca size aittir.

Neden Microsoft 365 yerine Microsoft Office’i almalısınız?

İster Mac için Microsoft Office ister Windows edinin, Microsoft 365 aboneliğiyle bulacağınız uygulamalardan bazılarını almaya devam edersiniz. Mac Ofisi(yeni bir sekmede açılır) kullanıcılar Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams (Temel) ve OneNote’u alır. Windows Ofis(yeni bir sekmede açılır) kullanıcılar aynı uygulamaları alır, ancak buna Teams’in ücretsiz sürümünün yanı sıra Publisher ve Access dahildir. Tüm bu uygulamaları tek bir bilgisayara yükleyebilirsiniz; yazılım güncellemelerini de içerir. O bilgisayara sahip olduğunuz sürece, Word’de bir özgeçmiş yazabilir, Excel ile veri toplamayı otomatikleştirebilir, Outlook’ta bilgi paylaşabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bunun karşılığı, Microsoft 365’in daha sık güncellenmesi ve birden çok cihaza uygulama yüklemenize izin vermesidir. 365, okulda birden fazla öğrencisi olan aileler için daha uygun olabilirken Office, yalnızca bir kez ödemeleri gereken uygulamalara ihtiyaç duyan bütçe bilincine sahip profesyoneller veya üniversite öğrencileri için düşük maliyetli bir eşleşme olabilir.

Ömür boyu Microsoft Office için bir kez ödeyin

14 Temmuz 23:59 PT’ye kadar, Fırsat Günleri boyunca Microsoft Office için ömür boyu lisans alın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory