En iyi yedekleme ve güvenlik abonelik paketi fırsatı

TL;DR: Ömür Boyu Yedekleme ve Güvenlik Abonelik Paketi(yeni bir sekmede açılır) 76,23 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %97 tasarruf etmenizi sağlar. Dosya güvenliğiniz ve siber güvenliğiniz önemlidir, ancak farklı yazılım türleri tarafından yönetilirler. Bunun nedeni, siber güvenliğinize yönelik en büyük tehditlerden bazılarının, bilgilerinizin günlüğe kaydedildiği web sitelerine giren bilgisayar korsanlarından gelmesidir. Buna karşılık, telefonunuzun […]

En iyi yedekleme ve güvenlik abonelik paketi fırsatı

TL;DR: Ömür Boyu Yedekleme ve Güvenlik Abonelik Paketi(yeni bir sekmede açılır) 76,23 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %97 tasarruf etmenizi sağlar.


Dosya güvenliğiniz ve siber güvenliğiniz önemlidir, ancak farklı yazılım türleri tarafından yönetilirler. Bunun nedeni, siber güvenliğinize yönelik en büyük tehditlerden bazılarının, bilgilerinizin günlüğe kaydedildiği web sitelerine giren bilgisayar korsanlarından gelmesidir. Buna karşılık, telefonunuzun dosyalarına yönelik en büyük tehdit yerçekimi olabilir. Telefonlar düşürülmeyi sevmez.

Verilerinizi çevrimiçi olarak korumak ve fotoğraflarınızı ve önemli dosyalarınızı kırılgan donanımınız dışında yaşanacak daha güvenli bir yere vermek istiyorsanız, Ömür Boyu Yedekleme ve Güvenlik Paketini edinin(yeni bir sekmede açılır). Bu ikili paket, 10 TB’lık bir bulut yedeklemesi ve bir VPN içerir ve her ikisi de 76,23 £ karşılığında ömür boyu sizindir.

KeepSolid VPN, ister evde ister halka açık WiFi üzerinden bağlanın, verilerinizi beş cihazda korumaya yardımcı olur. Bant genişliği sınırlarını atlayın ve dünya çapında 80’den fazla konumda 500’den fazla sunucuya erişin. Akış siteleri için özel sunucular kullanarak US Netflix, BBC iPlayer, Hulu ve HBO Now’a erişebilirsiniz. İSS’nizden kısıtlanmış bant genişliğinden kaçının ve daha güvenli P2P indirmesi için torrent dostu sunuculara erişin.

Dropbox, OneDrive ve Google Drive’ın toplamından daha fazla alana sahip bir dosya yedekleme hizmetini kullanarak telefonunuzdaki, dizüstü bilgisayarınızdaki ve tabletinizdeki değerli fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı koruyun. Degoo, dosyanızı güvenli bir 256 bit AES şifrelemenin arkasına koyan otomatik bir yedeklemedir. Dosyalarınız yedeklenirken bile güvende çünkü Degoo orijinali değil bir kopyasını alıyor. Degoo, dosyalardaki değişiklikleri bile kontrol edebilir ve buna göre güncelleme yapabilir.

En kötüsü olursa ve aygıtlarınızdan birini kaybeder veya bozarsanız, dosyalarınızı yenisine indirin ve kaldığınız yerden devam edin. Yüklenen dosyalarınızı e-posta veya bağlantı yoluyla paylaşın ve ister bir tableti temizleyin, ister telefonunuzu düşürmeniz durumunda kendinize bir dosya sigortası yapın, Degoo harika bir seçimdir.

Kendinize iki tür koruma sağlayın ve Ömür Boyu Yedekleme ve Güvenlik Paketini edinin(yeni bir sekmede açılır) 76,23 £ için.

Teknory