En iyi yenilenmiş MacBook Pro fırsatı: Yalnızca 450$

TL;DR: 31 Aralık itibarıyla yenilenmiş bir MacBook Pro’yu (Core i5, 8 GB RAM, 256 GB SSD) 649,99 ABD doları yerine yalnızca 449,99 ABD dolarına satın alabilirsiniz. Bu %30’luk bir tasarruf demektir. Apple’ın indirimler konusunda cimri olma konusundaki kötü şöhreti göz önüne alındığında, ürünlerinde pazarlık yapmanın yalnızca birkaç kesin yolu var. Öğrenci iseniz eğitim fiyatlarından yararlanabilirsiniz. […]

En iyi yenilenmiş MacBook Pro fırsatı: Yalnızca 450$

TL;DR: 31 Aralık itibarıyla yenilenmiş bir MacBook Pro’yu (Core i5, 8 GB RAM, 256 GB SSD) 649,99 ABD doları yerine yalnızca 449,99 ABD dolarına satın alabilirsiniz. Bu %30’luk bir tasarruf demektir.


Apple’ın indirimler konusunda cimri olma konusundaki kötü şöhreti göz önüne alındığında, ürünlerinde pazarlık yapmanın yalnızca birkaç kesin yolu var. Öğrenci iseniz eğitim fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Girişimci iseniz işletme fiyatlandırmasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu Noel’de bir Apple hediye kartı alacak kadar şanslı da olabilirsiniz.

Bunlardan hiçbiri sizin için geçerli değilse yenilenmiş üniteler satın alarak büyük indirimlerden yararlanabilirsiniz. Örnek olarak: Bu yeni gibi 13,3 inç MacBook Pro, sınırlı bir süre için yalnızca 449,99 dolara satılıyor.

Piyasadaki en yeni MacBook Pro olmasa da, bu 2017 dizüstü bilgisayar hala MacBook’ların bildiği her şeyi barındırıyor. Sorunsuz çoklu görevlere olanak tanıyan Intel Core i5 çift çekirdekli işlemci ve 8 GB RAM, LED arka aydınlatmalı 13,3 inç IPS Retina ekran ve etkileyici akış ve gezinme için Intel Iris Graphic 640 ve bilgisayarınızı barındırmak için cömert bir 256 GB depolama alanıyla birlikte gelir. dosyalar ve medya.

Her zaman hareket halindeyseniz, lityum iyon polimer pili tek şarjla 10 saate kadar dayanabilir; Bluetooth 4.2 teknolojisi ise onu klavye, fare ve kablosuz kulaklık gibi çeşitli çevre birimlerine bağlamanıza olanak tanır. Videoyu harici bir ekrana yansıtmak için Thunderbolt 3 bağlantı noktaları da vardır.

Çift bantlı Wi-Fi, 720p web kamerası, çift mikrofon, stereo hoparlörler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bu üretkenlik makinesine başka şık özellikler de yerleştirilmiştir.

Bu MacBook Pro 2017 çıkışlı olduğundan raflardan yeni çıkmadı ve kasasında hafif kozmetik izler de olabilir. Ancak temizlenmiş ve yeni gibi çalışacak şekilde test edilmiş olması garanti edilir.

Mashable Fırsatları

Daha önce 649 dolara satılan bu 2017 13,3 inç yenilenmiş MacBook Pro’yu yalnızca 449,99 dolara satın alabilirsiniz.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow