Eski Aktör, Yıllarca Süren DC Kötü Adam Rolünden Sonra Bir DCU Kahramanı Oynama Konusunu Açıkladı

DCU için seçilen ilk kahramanlardan biri, Superman: Legacy’de bir kahramanı oynamanın, hayranların en sevdiği geçmişteki DC kötü adam rolünden ne kadar farklı olduğunu anlatıyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Carrigan bir süper kahramanı canlandırmayı heyecan verici buluyor ama onun için […]

Eski Aktör, Yıllarca Süren DC Kötü Adam Rolünden Sonra Bir DCU Kahramanı Oynama Konusunu Açıkladı

DCU için seçilen ilk kahramanlardan biri, Superman: Legacy’de bir kahramanı oynamanın, hayranların en sevdiği geçmişteki DC kötü adam rolünden ne kadar farklı olduğunu anlatıyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Carrigan bir süper kahramanı canlandırmayı heyecan verici buluyor ama onun için kahraman mı yoksa kötü adam mı olduğu önemli değil.
  • Karakterlerin zıt yönlerini keşfetmeyi ve onları farklı yönlere genişletmeyi seviyor.
  • Carrigan, kendi alopesi deneyiminden dolayı Metamorpho’nun farklı ve tuhaf olma hissini anlatıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Anthony Carrigan Metamorpho’yu oynayacağını açıkladı Süpermen: Miras.

Ile konuşmak Yuvarlanan kayaCarrigan, Gotham’daki Victor Zsasz gibi kötü adam rollerinden şimdi de Metamorpho karakterini oynamaya geçişin nasıl bir şey olduğunu anlattı. Süpermen: Miras. Aşağıdaki alıntının tamamına göz atın:

“Sonunda bir süper kahramanı oynamak çok heyecan verici ama benim için pek de önemli olduğunu düşünmüyorum. En sevdiğim oyun, bana ne verilirse verilsin, karşıtları bulmaya çalışmak. Bir karakteri farklı yönlere yaymak. Tüm karakterlerimde, karakterle ilgili bağ kurabileceğim şeyler konusunda gerçekten bir miktar özgünlük ve gerçeklik duygusu bulmaya çalışıyorum. Metamorpho’da bu, güçleri ve düşüncesiyle neredeyse lanetlenmiş bir karakter. Görünüşü açısından acayip biriydi ve bu benim alopesimden dolayı tamamen bağdaştırabildiğim bir şeydi.”

Kaynak: Yuvarlanan kaya

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow