Eski Witcher 3 ve Cyberpunk geliştiricileri yeni stüdyolarından çıkacak oyunun ismini açıkladı

CD Project Red gazilerinden oluşan bir geliştirici ekibi olan Rebel Wolves, devam eden projesiyle ilgili bazı heyecan verici ayrıntıları açıkladı. Rebel Wolves’taki ekip, fantastik klasiklerin geliştirilmesindeki rolleriyle tanınıyor Witcher 3: Vahşi Av ve cesur bilim kurgu macerası Siberpunk 2077 kendi stüdyosunu kurmaya başlamadan önce. İçinde Rebel Wolves’tan tweetstüdyo, artık olarak bilinen yaklaşan projesinin çalışma başlığını […]

Eski Witcher 3 ve Cyberpunk geliştiricileri yeni stüdyolarından çıkacak oyunun ismini açıkladı

CD Project Red gazilerinden oluşan bir geliştirici ekibi olan Rebel Wolves, devam eden projesiyle ilgili bazı heyecan verici ayrıntıları açıkladı.

Rebel Wolves’taki ekip, fantastik klasiklerin geliştirilmesindeki rolleriyle tanınıyor Witcher 3: Vahşi Av ve cesur bilim kurgu macerası Siberpunk 2077 kendi stüdyosunu kurmaya başlamadan önce.

İçinde Rebel Wolves’tan tweetstüdyo, artık olarak bilinen yaklaşan projesinin çalışma başlığını açıkladı. Dawnwalkerve bazı ilgi çekici önemli sanat eserleri. Sanat, başının üzerinde gizemli semboller bulunan bir kılıç kullanan gölgeli bir figürü tasvir ediyor.

Başlık ve görsel bir arada, vampir ya da en azından vampire yakın bir şeyi çağrıştırıyor; figürün uğursuz pençeleri ve uğursuz, kan kırmızısı arka planı daha da bariz hale gelen bir duygu.

Tweette ayrıntılar da zayıftı: “Genellikle söylentiler hakkında yorum yapmayız. Ancak dedikodulardan bir şeyler duyduğumuz için… Evet, üzerinde çalışıyoruz Dawnwalker!”

Daha fazla gör

Rebel Wolves, CD Projekt’ten tamamen bağımsız olmasına rağmen, hayranları Witcher 3‘S Kan ve Şarap genişletme paketi vampir görüntülerini tanıdık bulacaktır. Canlı fantastik Toussaint krallığında gerçekleşen genişlemede, kır saçlı baş kahraman Rivialı Geralt, şövalyeler ve kaleler diyarında bir vampir komplosunun kökünü kazıdı.

Bununla birlikte, ana sanat eserindeki gölgeli figürün üzerindeki simge, köklerinin gerçek dünyadaki Hıristiyan ikonografisinden nasıl göründüğü açısından merak uyandırıcıdır. Olup olmadığını bilmesek de Dawnwalker Kendi dünyamızın doğaüstü bir versiyonunda geçecek, Rebel Wolves’un deneyimli geliştiricilerinin kendi gerçekliğimizin bir versiyonunda geçen bir macerayı yaratmak için ellerinden geleni yapmalarını görmek büyüleyici olurdu.

Üzerinde stüdyonun web sitesiRebel Wolves misyonunun ana hatlarını çizdi. “Sektörde tecrübeliyiz ama daha fazlasına açız. Ağzına kadar güçlü duygular ve benzersiz deneyimlerle dolu muhteşem sanal dünyalar yaratmak istiyoruz. En önemlisi, video oyunlarına olan sınırsız tutkumuzu paylaşmak istiyoruz. Biz Oyuncuların neyi sevdiğini biliyoruz, çünkü biz de oyuncuyuz.”

Site, Rebel Wolves’un mevcut projesini “PC’ler ve yeni nesil konsollar için AAA IP, hikaye odaklı bir RPG destanı” olarak tanımlıyor. Geliştirme devam ettikçe daha fazlasını duymak için sabırsızlanıyoruz.

Daha harika, anlatıma dayalı başlıklar mı istiyorsunuz? Listelerimize göz atın en iyi RPG’ler ve en iyi hikaye oyunları.

Teknory