F1 canlı yayını: Miami Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: Bir VPN ile dünyanın her yerinden F1 canlı yayınlarını izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,03 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plan ayrıca cömert bir para iade garantisi içerir. Max Verstappen’in başka bir F1 şampiyonluğu talep etmesini […]

F1 canlı yayını: Miami Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: Bir VPN ile dünyanın her yerinden F1 canlı yayınlarını izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,03 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plan ayrıca cömert bir para iade garantisi içerir.


Max Verstappen’in başka bir F1 şampiyonluğu talep etmesini kimse durdurabilir mi? Sergio Pérez, bu yıl takım arkadaşına meydan okumak için muhtemelen en iyi konumda ve bu hafta sonu Miami’de popüler bir adam olacak.

F1’in bu sezon ABD’deki ilk pit stopunu izlemenin en iyi yollarını arıyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Miami Grand Prix’si ne zaman?

Pérez, Azerbaycan’da galibiyeti aldıktan sonra, tüm gözler Miami’deki iki Reb Bull pilotu arasındaki mücadeleye çevrilecek. Miami International Autodrome’da bu hafta sonu için program şöyle:

  • Alıştırma 1 — 5 Mayıs’ta 19:00 – 20:00 BST (14:00 – 15:00 ET)

  • Alıştırma 2 — 5 Mayıs’ta 10:30 – 23:30 BST (17:30 – 18:30 ET)

  • Alıştırma 3 — 6 Mayıs’ta 17:30 – 18:30 BST (12:30 – 13:30 ET)

  • Nitelikli — 6 Mayıs’ta 9:00 – 22:00 BST (16:00 – 17:00 ET)

  • Irk — 20:30 BST (3:30 pm ET), 7 Mayıs

Sky Sports, İngiltere’deki F1’in canlı yayınını yapıyor ve 7 Mayıs’taki yarıştan sonra Kanal 4’te yarış özetleri mevcut.

Miami Grand Prix’sini ücretsiz olarak canlı yayınlayabilir misiniz?

Sky Sports’un sunduğu kapsam gerçekten harika, F1 oyunundaki en büyük isimler içgörülerini ve fikirlerini veriyor. Sky Sports ucuz değil, bu yüzden pek çok özel F1 hayranı abone olmayacak. Bu, pek çok hayranın alternatif bir izleme yolu arayacağı anlamına geliyor. Yardım edebileceğimiz yer burası.

Belçikalı RTBF ve Avusturya’nın ServusTV 2023 yarışlarının tamamını sırasıyla Fransızca ve Almanca yorumlarla ücretsiz olarak gösterecek. RTBF’yi izleyebilirsiniz ve bir VPN ile Belçika ve Avusturya dışından ServusTV:

  1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Belçika veya Avusturya’daki bir sunucuya bağlanın

  4. RTBF’ye bağlanın veya ServusTV

  5. Miami Grand Prix’sini dünyanın her yerinden izleyin

Akış için en iyi VPN’lerin çoğu ücretsiz değildir, ancak genellikle para iade garantisi sunarlar. Bu garantileri kullanarak Formula 1 canlı yayınlarını ücretsiz izleyebilirsiniz.

F1 için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) güçlü bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, tüm işletim sistemleri için uygulamaları, beş çoklu oturum açma ve yardımcı müşteri desteği nedeniyle F1 akışı için en iyi seçimdir. Ayrıca, F1’i ücretsiz olarak izleyebileceğiniz anlamına gelen cömert bir para iade garantisi sunar.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,03 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Miami Grand Prix’sini izlemek için kaydolabilir ve ardından para iade garantisi ile yatırımınızı geri alabilirsiniz. Bu sinsi bir numara ama işe yarıyor.

ExpressVPN ile Miami Grand Prix’sini ücretsiz izleyin.

Teknory