Fitbit’in bir sonraki akıllı saati, çocuğunuza göz kulak olmanıza yardımcı olabilir

TL;DR Fitbit, çocuklara yönelik bir akıllı saat üzerinde çalışıyor olabilir. Sızan görüntüler, akıllı saatin bir kameraya ve olası hücresel bağlantıya sahip olacağını gösteriyor. İlk raporlar, bu Fitbit akıllı saatin 2024’te piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Fitbit bazı iyi fitness giyilebilir ürünleri yapar ve çocuklara yönelik fitness izleyicileri vardır. Ancak, temel bir izleyicinin ötesinde bir şey arıyorsanız, şirketin […]

Fitbit’in bir sonraki akıllı saati, çocuğunuza göz kulak olmanıza yardımcı olabilir

TL;DR

  • Fitbit, çocuklara yönelik bir akıllı saat üzerinde çalışıyor olabilir.
  • Sızan görüntüler, akıllı saatin bir kameraya ve olası hücresel bağlantıya sahip olacağını gösteriyor.
  • İlk raporlar, bu Fitbit akıllı saatin 2024’te piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Fitbit bazı iyi fitness giyilebilir ürünleri yapar ve çocuklara yönelik fitness izleyicileri vardır. Ancak, temel bir izleyicinin ötesinde bir şey arıyorsanız, şirketin yetişkin odaklı bir akıllı saatine bakmaktan başka seçeneğiniz olmaz. Bununla birlikte, en son sızıntılar Fitbit’ten bir çocuk akıllı saatini gösterdiği için bu durum yakında değişiyor olabilir.

Fitbit Çocuk Akıllı Saat 6

gelen bir sızıntıya göre 9to5Google, Fitbit, kamera ve hücresel bağlantı ile gelecek bir çocuk akıllı saati üzerinde çalışıyor. Rapor, ön kamerasını, vurgulu düğmelerini ve bir mobil ağ simgesi (hücresel bağlantının varlığını gösteren) içeren bir durum çubuğunu açıkça gösteren mavi renkli akıllı saatin birkaç resmini içeriyor.

Fitbit Çocuk Akıllı Saat 5

Sızan akıllı saatin görüntüleri alışılmadık bir tasarım sergiliyor. Akıllı saat, tüm gövdeye, kayışa ve tokaya hakim olan eğlenceli bir mavi renkle demografik özelliklerine daha çok eğiliyor. Gövde üzerinde iki düğme vardır ve bunlar ayrıca canlı kırmızı ve neon sarı rengini korur. Sızan akıllı saat oldukça hantal görünüyor ve bir çocuğun bileğinde ne kadar kalın görüneceğini merak ediyoruz.

Görüntülerde ayrıca bir çocuğa hitap edecek bir başlangıç ​​ekranı da gösteriliyor. Ayrıca rapor, akıllı saatin tam gelişmiş Wear OS yerine Fitbit OS çalıştırdığını belirtiyor.

Fitbit Çocuk Akıllı Saat 2

Rapor, görüntülerin ötesinde daha fazla ayrıntı içermiyor. Ancak, daha eski bir rapor İş İçeriği Fitbit’in Project Eleven kod adlı çocuk akıllı saatinin lansman tarihinin 2024 olduğundan bahsediyor.

Hücresel bağlantıya ve kameraya sahip bir çocuk akıllı saati, pek çok ebeveynin ilgisini çekecektir. Wear OS yerine daha hafif bir işletim sistemi ile nakliye, tam gelişmiş akıllı saat işlevselliğini yasaklar, ancak hedef demografinin ihtiyaçları ile uyumlu olur. Ne de olsa, çocuğunuz tam gelişmiş bir akıllı saat işletim sistemine ihtiyaç duyacak kadar büyükse, onun yerine bir akıllı saat alırsınız.

Fitbit’in bir sonraki akıllı saati, çocuğunuza göz kulak olmanıza yardımcı olabilir

Teknory