Five Nights At Freddy’s Yapımcılığında M3GAN ile Freddy Fazbear’ın Mücadele Oranları: “Bu Zor Bir Şey”

Özet Jason Blum, M3GAN’ın Freddy Fazbear’a karşı mücadelede kazanabileceğine inanıyor ancak seçimine ilişkin bir neden sunmuyor. Farklı özelliklerden karakterlerin bir araya geldiği korku serisi geçişleri geçmişte popülerdi ancak son zamanlarda geçerliliğini yitirdi. Freddy de beş gece Ve M3GAN farklı tonlara sahipler, ilki atlama korkularına dayanıyor ve ikincisi kara komedi, ancak viral popülerlikleri nedeniyle yine de […]

Five Nights At Freddy’s Yapımcılığında M3GAN ile Freddy Fazbear’ın Mücadele Oranları: “Bu Zor Bir Şey”

Özet

  • Jason Blum, M3GAN’ın Freddy Fazbear’a karşı mücadelede kazanabileceğine inanıyor ancak seçimine ilişkin bir neden sunmuyor.
  • Farklı özelliklerden karakterlerin bir araya geldiği korku serisi geçişleri geçmişte popülerdi ancak son zamanlarda geçerliliğini yitirdi.
  • Freddy de beş gece Ve M3GAN farklı tonlara sahipler, ilki atlama korkularına dayanıyor ve ikincisi kara komedi, ancak viral popülerlikleri nedeniyle yine de geçişlerinde başarı bulabilirler.


Mekanik kötü adamlara hayat veren Jason Blum, M3GAN ile M3GAN arasındaki mücadelenin kazanma ihtimalini ele alıyor. Freddy de beş geceFreddy Fazbear. Blum, Scott Cawthon’un ikonik korku video oyunu serisinin uzun süredir devam eden uyarlamasına öncülük etti; hakları 2017’de aldı ve birden fazla yönetmenin projeye gelip ayrılmasıyla ilerlemeye devam etti. Şu ana kadar kritik bir vuruş olmasa da, Freddy de beş gece Blumhouse’un gişe başarısını bundan sonra da devam ettirecek gibi görünüyor M3GANaçılış haftasonunda devasa bir 68 milyon dolar kazanma yolunda ilerliyor.

Özel olarak konuşurken Ekran Rantı New York Comic-Con 2023’te Blum’a M3GAN ile Freddy Fazbear arasındaki kavgada kimin kazanacağını düşündüğü soruldu. Yapımcı, savaşı düşünmek için biraz zaman ayırdı ve olası bir ihtimalin olduğunu kabul etti “zor bir şey.” Eninde sonunda şu inanca varacaktı: “M3GAN kazanabilir“ancak neden böyle düşündüğünü açıklamadı.


M3GAN, Freddy Fazbear’a Karşı Hayranların En Sevdiği Korku Konseptini Yeniden Canlandırabilir

Freddy'nin Beş Gecesi'ndeki Freddy Fazbear.

Korku serisi geçişleri, çizgi romanlar ve video oyunları gibi özellikler arasında temel bir ürün olmuştur: Freddy, Jason’a, Ash’e Karşı Ve Gün Işığında Öldü türün hayranlarının en sevdiği karakterleri bir araya getiriyor. Bundan önce bile, Universal Classic Monsters günlerinde Drakula, Frankenstein ve diğer ikonik yaratıkların yolları, ister birbirleriyle savaşmak ister dünyayı birlikte terörize etmek için kesişiyordu.

Bu bir zamanlar popüler bir kavram olsa da, korku serisinin geçişleri, özellikle karakterlerin birbirleriyle kavga etmesiyle ilgili olarak beyazperdede azaldı. Bunun en popüler örneklerinden ikisi 2003’teki formdaydı. Freddy, Jason’a Karşıgörmek Elm Sokağında Kabus Ve 13. Cuma Düşmanlar çatışıyor ve Uzaylı vs. Yırtıcı filmler. Her ne kadar ilki kendi serilerinin slasher heyecanının bir kısmını korusa da, ikincisi dünya dışı tehditleri bir araya getirmek için daha eylem odaklı bir yaklaşım benimsedi.

Cazibesinin bir kısmı göz önüne alındığında Freddy de beş gece franchise, etkili atlama korkuları, kara komedi doğası oldu M3GAN ikisinin kesişmesi durumunda bir miktar ton çatışmasına neden olabilir. Bununla birlikte, iki özelliğin viral popülaritesi ve ikinci film için halihazırda çalışılmakta olan bir devam filmi göz önüne alındığında, video oyunu uyarlaması, rakip olabilecek olumsuz eleştirileri aşması durumunda diğer alanlara genişlemenin bir yolunu bulabilir. M3GANgişe numaraları.

Anahtar Yayın Tarihi

  • M3GAN 2 <a href=film Geçici Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/10/m3gan-2-movie-temp-poster.jpg”/>

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow