Fotoğraf Makinesi Çantası Satın Almadan Önce Dikkate Alınması Gereken 13 Önemli Şey

Bir kamera çantasındaki her santimetre depolama alanı değerlidir. Çantadaki saklama bölmeleri sabitse ve özelleştirilemiyorsa, büyük olasılıkla benzersiz saklama ihtiyaçlarınıza uymayacaktır. Birçok sırt çantası tarzı kamera çantası, kaç bölmeye ihtiyacınız olduğuna karar verme özgürlüğü veren cırt cırtlı ayırıcılarla birlikte gelir. İdeal olarak, çantanızdaki her bir parça arasında hasarı önlemek için her zaman bir çeşit dolgu vardır, […]

Fotoğraf Makinesi Çantası Satın Almadan Önce Dikkate Alınması Gereken 13 Önemli Şey

Bir kamera çantasındaki her santimetre depolama alanı değerlidir. Çantadaki saklama bölmeleri sabitse ve özelleştirilemiyorsa, büyük olasılıkla benzersiz saklama ihtiyaçlarınıza uymayacaktır. Birçok sırt çantası tarzı kamera çantası, kaç bölmeye ihtiyacınız olduğuna karar verme özgürlüğü veren cırt cırtlı ayırıcılarla birlikte gelir. İdeal olarak, çantanızdaki her bir parça arasında hasarı önlemek için her zaman bir çeşit dolgu vardır, bu nedenle çok sayıda daha küçük lens ve/veya iki gövde taşıyorsanız, bu tür özelleştirilebilir paket aramak önemlidir.

Bu, iyi saklama alanı olan bir kamera çantasında aranması gereken kritik bileşenlerden sadece biridir. Modüler ataşmanlar, su şişesi ve tripod saklama yeri ve şarj cihazı, yiyecek, güneş gözlüğü vb. gibi kişisel aksesuarlar için yer, hepsi bir kamera çantasının saklama puanına katkıda bulunacaktır. Daha önce atıfta bulunulan f-stop çantası, MOLLE dokuma, dahili bağlantı noktaları ve aksesuar halkaları ile sonsuz modüler depolamanın muhteşem bir örneğidir. Her kutuyu işaretleyin başka bir harika örnek, Nomatic’ten McKinnon 35 litrelik Kamera Paketi. Kişiselleştirilebilir bölümlere sahip çok geniş bir ana bölme, çantayı 42 litreye çıkaran yan fermuarlar, giysiler için ikinci bir büyük bölme, su şişeleri ve tripodlar için büyük yan cepler, hızlı erişimli dizüstü bilgisayar bölmesi ve çok sayıda daha küçük kişisel bölme sunar. Böyle bir pakete sığdıramıyorsan… buna ihtiyacın yok!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow