Frozen Video Arendelle’in Disney Filmlerinin Ötesindeki Tüm Tarihini İzliyor

Özet Yeni bir video tüm tarihi araştırıyor DondurulmuşArendelle krallığının genişlemesi dahil Dondurulmuş 2 ve onun karanlık tarihi. Video, Arendelle’in ayrıntılı bir tarihini oluşturmak için filmlerden, animasyonlu kısa filmlerden ve bağlantılı kitaplardan bilgiler derliyor. yaratıcıları Dondurulmuş 3 Ve Dondurulmuş 4 Genişleyen medyayla çelişmeden krallığı genişleten yeni hikayeler oluşturma özgürlüğüne sahip olun. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM […]

Frozen Video Arendelle’in Disney Filmlerinin Ötesindeki Tüm Tarihini İzliyor

Özet

  • Yeni bir video tüm tarihi araştırıyor DondurulmuşArendelle krallığının genişlemesi dahil Dondurulmuş 2 ve onun karanlık tarihi.
  • Video, Arendelle’in ayrıntılı bir tarihini oluşturmak için filmlerden, animasyonlu kısa filmlerden ve bağlantılı kitaplardan bilgiler derliyor.
  • yaratıcıları Dondurulmuş 3 Ve Dondurulmuş 4 Genişleyen medyayla çelişmeden krallığı genişleten yeni hikayeler oluşturma özgürlüğüne sahip olun.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yeni bir video tüm tarihi araştırıyor DondurulmuşArendelle krallığı, serinin her yerinden bilgileri derliyor. Krallık ilk olarak 2013 yılında Idina Menzel’in Elsa’sının reşit olduktan sonra tahta geçmesiyle başlayan etkileyici Disney animasyon filminde kuruldu. Dondurulmuş 2 Arendelle diyarını çevredeki bölgelere doğru genişletecek ve karanlık tarihiyle ilgili saklı sırları ortaya çıkaracaktı.

İle Dondurulmuş 3 şimdi yolda, YouTube kanalı Geekkritiği hikayesini yeniden ele alıyor Dondurulmuş Arendelle’in ayrıntılı bir tarihini oluşturmak için filmlerde, animasyonlu kısa filmlerde ve bağlantılı kitaplarda oluşturulan bilgileri derleyen geniş bir zaman çizelgesi videosunda şu ana kadar olduğu gibi.

Özel hayran grubunun yardımıyla Arendelle Arşivlerivideo, Kral Runeard’ın (Jeremy Sisto) büyük planları, Northuldra ile baraj konusunda yaşanan utanç verici çatışmalar, Anna (Kristen Bell) ve Elsa’nın sorunlu çocukluğu ve Agnarr (Alfred Molina) ile Iduna’nın (Evan Rachel Wood) ölümleriyle başlıyor. bu, orijinal filme yol açacaktır. Zaman çizelgesi, romanların yanı sıra Joe Caramagna’nın her film arasındaki boşluğu dolduran çizgi romanlarındaki olayları da hesaba katıyor Tehlikeli Sırlar: Iduna ve Agnarr’ın Hikayesi, Gölgeler OrmanıVe Kutup Geceleri: Karanlığa Döküm.


Elsa'nın kardan yarattıkları Arendelle'de onu takip ediyor

Sonunda Dondurulmuş 2Arendelle bir kez daha ülkeyi sonsuza dek değiştirecek bir dönüşüme uğradı. Elsa ve Anna, krallık ile Northuldra arasındaki barajı yok ederek Runeard’ın saltanatının günahlarını düzeltirken, Elsa Büyülü Orman’daki yerini almak için tahttan çekildikten sonra küçük kız kardeş tahta geçti. Artık Kristoff (Jonathan Groff) ile evli olan Anna, aşağıdaki gibi hikayelerle krallığı yönetmektedir: Kutup Geceleri: Karanlığa Döküm ve Dondurulmuş: Doğanın Güçleri İkinci filmin ardından yaşanan olayları araştıran podcast.

İlgili
Frozen 2’nin Sonunda Elsa Nereye Gidiyor ve Frozen 3 İçin Ne İfade Ediyor?

Elsa, Frozen 2’nin sonunda uzak bir ülkeye doğru yola çıkıyor ama nereye gidiyor ve onun ayrılışı, gelecek Frozen 3’ün senaryosunu nasıl etkileyecek?

Ancak Dondurulmuş İki filmle daha beyazperdeye dönen yapımda, devam filmlerinde genişletilmiş medyanın dikkate alınıp alınmayacağı sorusu var. Kredi sonrası sahneyle sınırlı olsalar da kısa filmdeki Snowgie’ler Donmuş Ateş kısa kanonu oluşturan ikinci filmde kabul edildi. Ayrıca, sonrasında geçen hikayelerle Dondurulmuş 2, içermek Karanlığa Döküm Ve Doğanın güçleri, İkinci filmde oluşturulan bilgilere odaklanan sonraki iki bölümün yaratıcıları, genişletilmiş medyanın üzerine yazmadan Arendelle’i genişleten yeni hikayeler oluşturmakta özgür.

Sadece iki filmde yer almasına rağmen Geekkritiğidetaylı videosu bunu gösteriyor DondurulmuşArendelle’nin kültürel hareketleri ve gelişmiş bir monarşiyi içeren zengin ve geniş bir tarihi vardır. dizi, Runeard’dan önceki tarihleri ​​çok az araştırdı ve Arendelle’in gizemlerinin keşfedilmesine daha fazla yer bıraktı. Ne olduğu bilinmemekle birlikte Dondurulmuş 3 Ve Dondurulmuş 4 Açıklayabileceğimiz gibi, ayrıntılı zaman çizelgesi Disney’in büyülü krallığına dair bilgilendirici bir bakış niteliğindedir.

Sırasında Dondurulmuş 3 Ve Dondurulmuş 4 henüz Disney’in yayın programında yer almamış, Dondurulmuş Ve Dondurulmuş 2 şu anda Disney+’ta yayınlanıyor.

Kaynak: Geekkritiği

Frozen Franchise Posteri
Dondurulmuş

Frozen, Disney bünyesinde Chris Buck, Jennifer Lee ve Shane Morris tarafından geliştirilen bir multimedya serisidir. Orijinal olarak Hans Christian Andersen’ın hikayesine dayanan Frozen’ın özü, Arendelle krallığının iki kız kardeşinin, sıcak kalpli Anna ile buzu kontrol etme gücüne sahip sert ama nazik Elsa’nın hikayesini anlatıyor. Arkadaşlarıyla birlikte iki kız kardeş, kraliyet görevlerini yerine getirmeyi öğrenirken krallıklarını çevreleyen gizemleri çözerler.

Tarafından yaratıldı
Chris Buck, Jennifer Lee, Shane Morris
Döküm
Kristen Bell, Idina Menzel, Jonathan Groff, Josh Gad

TV Programları
Olaf’la Evde , Olaf Sunar

Karakter(ler)
Anna (Dondurulmuş) , Elsa (Dondurulmuş) , Kristoff (Dondurulmuş) , Olaf (Dondurulmuş) , Sven (Dondurulmuş)

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow