‘Galaksinin Koruyucuları 3’ Nebula İle ‘Tatil Özel’ Kazanımını Sergiliyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü James Gunn’ın yakında çıkacak olan Marvel swan şarkısı için yeni tanıtım görüntüleri, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, karakterlerden birinin büyük bir yükseltme aldığını gösterdi. Bu yeni yetenek, franchise sırasında ima edildi Tatile Özelve hem hayranlar hem de galaksinin gardiyanları Söz konusu yıldız, filme yapılan bu yeni ekleme için heyecanlı. Karen Gillan kısa […]

‘Galaksinin Koruyucuları 3’ Nebula İle ‘Tatil Özel’ Kazanımını Sergiliyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

James Gunn’ın yakında çıkacak olan Marvel swan şarkısı için yeni tanıtım görüntüleri, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, karakterlerden birinin büyük bir yükseltme aldığını gösterdi. Bu yeni yetenek, franchise sırasında ima edildi Tatile Özelve hem hayranlar hem de galaksinin gardiyanları Söz konusu yıldız, filme yapılan bu yeni ekleme için heyecanlı.

Karen Gillan kısa bir videoyu retweetledi ve “New arm, who dis” yazdı. Videoda Nebula karakteri, tatil özel etkinliği sırasında Rocket Raccoon tarafından kendisine hediye edilen yeni kolunu kullanıyordu. Bir zamanlar Bucky’ye ait olan yeni vibranium yükseltmesinin bir blaster eklentisi olarak kullanıldığı görüldü.

Bu yeni klip sayesinde, Aramızda hayranların film için birincil bir etki olduğunu varsaydığı tek video oyunu değil. Şimdi Capcom’un iddiaları var. Büyük adam ayrıca başka bir etkiydi ve kanıtlar kontrol edildi. Hem Mega-man hem de Nebula mavi robotlardır ve sol kollarında kanon silahları kullanırlar. boşver ki galaksinin gardiyanları filmler 80’lere oldukça gönderme yapma eğilimindedir. Büyük adam 1987’de, yayınlanmasından yedi yıl sonra yayınlandı. Pac-Manbaşvurulan bir oyun Galaksinin Koruyucuları Vol. 21980’de çıkış yapan.

James Gunn, Gillan’ın tweet’ini retweetledi ve “Nezaket Roketi” ile yanıtladı. tabi ki referans yok Büyük adam filmin yönetmeni tarafından yapılmıştır.

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 son bölümü olduğu söyleniyor. galaksinin gardiyanları film imtiyazı. Dave Bautista’nın MCU’dan ayrıldığını duyurması ve Gunn’ın Peter Safran ile birlikte DC Studios’un eş başkanı olarak işe gitmesi nedeniyle filmin fragmanları hem aksiyon dolu hem de duygusal bir finali gösteriyor. Bu Marvel gişe rekorları kıran film 5 Mayıs 2023’te sinemalarda olacak.

Teknory