‘Galaksinin Koruyucuları Cilt. 3’?

Marvel Studios aracılığıyla görüntü için tiyatro çıkış tarihi Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 sadece bir haftadan biraz daha uzun bir süre kaldı ve o ağlatan teaser klibinden sonra, MCU hayranları 5 Mayıs’ın ortalıkta dolaşması için fazlasıyla hazır. Klip bize, Rocket’ın diğer üç hayvan arkadaşıyla daha umutlu bir gelecek hakkında sohbet ederken bir kafese kapatıldığı trajik geçmişine […]

‘Galaksinin Koruyucuları Cilt.  3’?

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

için tiyatro çıkış tarihi Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 sadece bir haftadan biraz daha uzun bir süre kaldı ve o ağlatan teaser klibinden sonra, MCU hayranları 5 Mayıs’ın ortalıkta dolaşması için fazlasıyla hazır. Klip bize, Rocket’ın diğer üç hayvan arkadaşıyla daha umutlu bir gelecek hakkında sohbet ederken bir kafese kapatıldığı trajik geçmişine nadir bir bakış gösterdi. Rocket ve arkadaşları, grubun su samurunun kendisine Lylla adını vermeyi seçmesinden sonra kendilerine isim vermeye karar verirler ve iyi bir kulağı (ve diğer MCU projeleri hakkında bilgisi) olanlar için Lylla’nın sesi tanıdık gelebilir.

Rocket’ın geçmişinden sadece parçalar bilsek de, MCU hayranları bunun mutlu olmadığını biliyor ve Rocket ve arkadaşlarının umut dolu sözlerine rağmen bu klip sadece bunu pekiştiriyor. Umarız Rocket’ın diğer hayvan arkadaşlarını şimdiki zamanda görebilir ve hayallerini gerçekleştirip gerçekleştirmediklerini görebiliriz, ancak Lylla’nın daha önceki bir fragmana dayanarak ortaya çıkacağını biliyoruz. Su samuru, çizgi romanlarda yalnızca yaklaşık 10 kez görünür, ancak Lylla, Rocket’ın yakın arkadaşıdır (ve bazen sevgisidir). Orijinal görünümünde, oyuncak holding Mayhem Mekaniks’in varisiydi ve şirketini düşmanca devralmasını engellemesine yardım ettiğinde Rocket’a aşık oldu. Filmin onları Rocket’ın arka planının bir parçası olarak aynı kafesli tesiste gösterdiği göz önüne alındığında, Lylla’nın kökenleri biraz farklı olacak gibi görünüyor.

Bu harika yeni karakterin bir MCU ustası tarafından seslendirilmesi çok yakıştı ve James Gunn, Lylla’yı aktris Linda Cardellini’nin seslendireceğini doğruladı. MCU’da Cardellini, Hawkeye’ın karısı Laura Barton’ı oynamasıyla tanınır. Yenilmezler: Ultron Çağı, Yenilmezler: Oyunsonuve Disney Plus şovunda Şahin göz; ancak Cardellini’nin MCU dışındaki harika projelerle dolu kapsamlı bir özgeçmişi var. Cardellini büyük çıkışını kısa ömürlü NBC dizisinde yaptı Ucubeler ve Meraklılar Lindsay Weir olarak ve ardından canlı aksiyon filmlerinde Velma’yı oynamaya devam etti. Scooby Doo Ve Scooby-Doo 2: Serbest Bırakılan Canavarlar (her ikisi de tesadüfen Gunn tarafından kaleme alınmıştır). 2003 yılında Cardellini, hastane dramasında Hemşire Samantha Taggart rolünü üstlendi. DIR-DİR gibi büyük projelerde çalışmaya devam etti. Yasal sarışın, Brokeback DağıVe Deli adam.

Bu onun ilk seslendirmesi de olmayacak; Cardellini, özellikle Disney animasyon dizisindeki Wendy’nin sesiydi. Yerçekimi düşer ve ayrıca video oyununda ana ses rolleri vardı Kılıç ve gösteri Goode Ailesi. İle Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Görünüşe göre olay örgüsü Rocket etrafında dönüyor, üçlemenin bu son bölümünde çokça Lylla duyacağımızı tahmin ediyoruz.

Teknory