Galaksinin Koruyucuları Vol. 3: Adam Warlock kimdir?

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-12-02T13:49:19 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T13:49:28 Galaksinin Koruyucuları Vol. 3. fragman bizi yeni bir karakterle tanıştırdı: Adam Warlock – ama o kim ve onu MCU’da kim oynuyor? Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, MCU’nun en çok beklenen filmlerinden biri oldu ve şimdi hayranların heyecanlanacak yeni bir şeyleri var. Filmin fragmanı nihayet dün gece Marvel/Disney’in Brezilya’daki […]

Galaksinin Koruyucuları Vol.  3: Adam Warlock kimdir?

Yayınlanan: 2022-12-02T13:49:19

Güncellenmiş: 2022-12-02T13:49:28

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3. fragman bizi yeni bir karakterle tanıştırdı: Adam Warlock – ama o kim ve onu MCU’da kim oynuyor?

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, MCU’nun en çok beklenen filmlerinden biri oldu ve şimdi hayranların heyecanlanacak yeni bir şeyleri var.

Filmin fragmanı nihayet dün gece Marvel/Disney’in Brezilya’daki CCXP panelinin bir parçası olarak yayınlandı ve James Gunn’ın MCU’daki son – ve muhtemelen son – görevinde neler olacağının çoğunu gösterdi.

Ancak fragman sadece filmin çıkarlarını ortaya çıkarmakla kalmadı, aynı zamanda yıllardır MCU’ya katılmayı bekleyen yeni bir karakter olan Adam Warlock’u da gösterdi. O kim ve onu kim oynuyor?

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, Adam Warlock’u tanıtıyor

Adam Warlock, MCU’da yıllarca alay ettikten sonra nihayet Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 römork.

Fragman duygusal, Muhafızlar arasındaki ilişkilere “son bir kez” Galaksiye doğru uçarken odaklanıyor. Yani bununla, Warlock çok fazla gösterilmiyor, sadece birkaç saniyeliğine, ama heyecanlanacak kadar çok şey var.

Adam Warlock, görünüşte Nebula’ya (Karen Gillan) karşı bir tür arenada yumruklar attığını görebildiğimiz Will Poulter tarafından oynanacak ve karakterinin imzası olan altın saçlarını tam ekranda görebiliriz. Warlock, MCU için hem görünümünde hem de hikayesinde açıkça bazı değişikliklerden geçmiş olsa da. Açıklayalım…

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Adam Warlock kimdir?

Will Poulter, MCU’da sadece bir yıldan biraz fazla bir süre önce rol aldı, ancak Adam Warlock stüdyoya uzun zamandır geliyor.

Warlock, çizgi romanların gümüş çağında çıkış yaptı ve ilk olarak 1967’de Fantastik Dörtlü’nün bir sayısında yer aldı. Stan Lee tarafından yaratıldı, yıllar boyunca farklı çizgi roman sayılarında birçok yorum gördü.

Karakter, insanlığın bir sonraki evrimi olmak için kötü bilim adamı grubu Enclave tarafından yapay olarak yaratılmış bir kozmik insanüstü biçimidir. Ancak kendi yolunda yola çıktı ve kötü muadili Magus da dahil olmak üzere birçok düşmanla savaşarak evrenin bir kahramanı oldu.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

adam büyücü harikasıMarvel çizgi romanları

Çizgi romanlarda Infinity Stone destanına çok fazla dahil olduğu için Adam Warlock’un daha önce ortaya çıkmamış olması aslında oldukça garip. Sık sık Thanos gibi tehditlerle savaştı ve sıklıkla Ruh Taşı’nın taşıyıcısıydı. Aynı zamanda Infinity Watch’ın lideri ve grubun büyücüsü ve okült uzmanı olarak uzmanlaştığı Galaksinin Koruyucusuydu.

Warlock, Galaksinin Koruyucuları Vol. 2, bu da hayranların Thanos’la dövüşmek için geleceğine inanmasına neden oldu, ancak böyle bir şans yok.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Will Poulter’ı daha önce nerede gördünüz?

Poulter henüz tam bir film yıldızlığına ulaşmadı ama bu, onu tanımayacağınız anlamına gelmez. Aslında, oldukça tanıdık gelebilir.

Poulter, farklı türlerde çok sayıda rol oynadı. YA distopyası The Maze Runner’da Gally’yi, kült korku Midsommar’da Mark’ı ve Black Mirror bölümü “Bandersnatch”ta Colin’i canlandırdı.

Onu We’re the Millers adlı komediden de tanıyabilirsiniz. karakteri Kenny’yi bir tür mem haline getirdi.

Oyuncu, Adam Warlock rolü için eğitime tamamen dalmış durumda ve bu konuda çok sesli oldubu yüzden hayranlar onun dönüşümünü görmekten heyecan duymalı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, 5 Mayıs 2023’te sinemalarda prömiyer yapacak. Film hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Teknory