Galaxy Ring için gerçekten çok uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi TL;DR Samsung’un Galaxy Ring’i seri üretip üretmemeye önümüzdeki ay karar vereceği bildiriliyor. Giyilebilir cihaz en erken 2024’te piyasaya sürülebilir. Samsung’un akıllı yüzüğü ancak şirket tıbbi onay isterse 2025’te piyasaya sürülebilir. Tüm işaretler, Samsung’un Oura Ring ve diğer akıllı yüzükler gibi Galaxy Ring’i geliştirmenin ilk aşamalarında olduğunu gösteriyor. Şimdi, Kore’den gelen […]

Galaxy Ring için gerçekten çok uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Samsung’un Galaxy Ring’i seri üretip üretmemeye önümüzdeki ay karar vereceği bildiriliyor.
  • Giyilebilir cihaz en erken 2024’te piyasaya sürülebilir.
  • Samsung’un akıllı yüzüğü ancak şirket tıbbi onay isterse 2025’te piyasaya sürülebilir.

Tüm işaretler, Samsung’un Oura Ring ve diğer akıllı yüzükler gibi Galaxy Ring’i geliştirmenin ilk aşamalarında olduğunu gösteriyor. Şimdi, Kore’den gelen bir rapor, en erken ancak gelecek yıl başlayabileceğini gösteriyor.

Elek Samsung’un Galaxy Ring’i seri üretip üretmemeye önümüzdeki ay karar vereceğini bildiriyor. Satış noktası, şirket seri üretime karar verdiğinde ürün geliştirmenin başlayabileceğini ekliyor.

Ne yazık ki outlet, akıllı yüzüğü görmemiz için en az 2024’e kadar beklememiz gerekebileceğini söylüyor. Samsung giyilebilir cihaz için tıbbi onay isterse bu zaman çizelgesi daha da uzayabilir.

Galaxy Ring: 2024 veya 2025 sürümü mü?

Elek ürün geliştirmenin yedi ila sekiz ay sürmesinin beklendiğini, tıbbi onayın ise 10 ila 12 ay daha sürebileceğini açıklıyor.

Piyasaya çıkış tarihini potansiyel olarak 2025’e erteleyen bir endüstri kaynağı, “Samsung Electronics ürün geliştirmeye Eylül’de başlasa ve geliştirmeyi gelecek yıl Nisan’a kadar bitirse bile, tıbbi cihaz onayını almak için ek bir 10 ila 12 ay sürecek” dedi.

Ancak satış noktası, Samsung tıbbi cihaz onay sürecini atlamaya karar verirse Galaxy Ring’in gelecek yıl piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor. Her iki durumda da, beklemek istemiyorsanız şimdilik bir Oura Ring veya başka bir markanın akıllı yüzüğü satın almalısınız gibi görünüyor.

Galaxy Ring için gerçekten çok uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

Teknory